00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Про магазин

Сьогодні Panama.UA є інтернет магазином найрізноманітніших іграшок і товарів для дітей. Послугами інтернет магазину Panama скористалися вже понад 400 000 покупців і багато хто з них — наші постійні клієнти. Ми здійснюємо доставку по всій території України. Нам вдалося досягти цього завдяки розумній ціновій політиці, максимально широкому асортименту й відмінному сервісу.

Ми прагнемо надавати максимально повну інформацію про товари, які продаємо. Зокрема, покупці можуть дізнатися про склад, вікові обмеження, виробника, характеристики й комплектацію виробів, подивитися додаткові фото й відео.

Наші менеджери регулярно проходять навчання у офіційних дистриб'юторів дитячих товарів, щоб мати можливість консультувати покупців щодо вибору та використання тих чи інших речей для малюків. Нашою головною метою й основним принципом роботи є задоволеність клієнтів.

Контакти

(044) 593 82 39

Також, ви можете зв'язатися з нами у Telegram/Viber за номером

8(063) 464 95 06

Режим роботи

7 днів на тиждень! З 9:00 до 21:00

img

Активність покупців

Наші покупці дуже активні, вони залишають велику кількість відгуків і дискутують один з одним. Для зручного відстеження коментарів у кінці головної сторінки та кожного розділу є «прямий ефір» з відгуків наших покупців.

img

Отримання замовлення

Ми здійснюємо кур'єрську доставку «до дверей» у всіх обласних центрах України. Замовлення у Києві виконуються «день у день» або наступного дня. По Україні доставлення здійснюються наступного дня або через день. Детальніше про доставку ви можете прочитати тут.

img

Багатий вибір

На сайті представлено понад 110 000 найменувань. У нашому інтернет магазині дитячих товарів є ігри та іграшки, візочки, стільчики для годування, ходунки, манежі, автокрісла, одяг, взуття й безліч інших товарів для вашого малюка. Наш асортимент постійно розширюється.

img

Зручна навігація

Для наших покупців розроблена зручна система пошуку товарів за ключовими параметрами. Наприклад, іграшки можна відфільтрувати за брендом, віком, ціною, статтю, групою товару, що значно полегшує пошук виробу, який підходить найбільше, а також скорочує час, витрачений на вибір.