00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Philips AVENT

Форма

Комплектація

Тип

Матеріал

Матеріал соски

Потік

Ціна, грн

Знайдено 155 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 155 товарів

Philips Avent – це успішний британський бренд, який виробляє різний посуд і пристосування для годування малюків, а також аксесуари, що використовуються в процесі догляду за дітьми. Бренд зареєстрований у 1984 році і спочатку називався Avent. Нова марка належала сімейній компанії Cannon Rubber (заснована у 1936 році). Спочатку це було невелике підприємство зі штатом у 20 співробітників, яке виготовляло гумові грілки. Продукція заслужила позитивні відгуки, але засновник інженер Девід Аткін вирішив розширити каталог і почав самостійно досліджувати можливості каучуку та пластику. 

В каталог входить досить багато товарів різної спрямованості – соски, садовий інвентар, шини. Після того, як фірму очолив син засновника Едвард, виробництво господарського інвентарю певний час залишається ключовим напрямком діяльності. Але асортимент дитячих товарів був значно розширений. На початку 80-х Едвард став батьком і несподівано постав перед труднощами при підборі пляшечок. Попри досить велику кількість пропозицій з помірними цінами, виявилося, що всі варіанти повною мірою не здатні впоратися з основними завданнями. Наприклад, соски занадто жорсткі, а пляшечки складно заповнювати через вузьке горлечка. 

Саме народження сина Росса та проблеми з його годуванням змусили Едварда задуматися над створенням пляшки, яка має широке горло й ергономічну форму. Новий бренд представив оригінальні варіанти посуду для годування малюків, а також силіконові соски без запаху, запатентовані молокососи й стерилізатори. На початку 2000-х в каталог входять різні сумки для мам, косметика для вагітних, але візитною карткою залишається посуд для малечі.

Philips Avent: продумана система природного вигодовування

Поступово Едвард Аткін і його дружина Селія, яка також брала участь у сімейному бізнесі, починають відходити від справ. У 2005 році вони продають частину акцій інвестиційним компаніям. А через рік права на використання цього бренду купив голландський концерн Філіпс. Після оформлення угоди марка отримала нову назву Philips Avent. На сайті бренду зазначено, що 90% продукції виготовляється у Великобританії. Новий власник значно розширив лінійку пропонованих технічних засобів для приготування та підігріву їжі. 

Пропонуємо короткий огляд асортименту:

  • Серія Natural. Ця лінійка створена для того, щоб чергувати лактацію зі вигодовуванням з пляшечки. Соски доповнені спеціальними пелюстками, які забезпечують поєднання м'якості, гнучкості й пружності, а також сприяють безперервному надходженню молока. Моделі виконані зі скла або пластику, мають ергономічну форму.
  • Набори контейнерів. Спеціальні місткості доповнені щільно припасованими кришками та призначені для зберігання їжі в домашніх і дорожніх умовах. У комплект також входить ложечка й книга рецептів.
  • Ортодонтичні пустушки. Виготовлені з високоякісного силікону. Всі моделі доповнені гнучким загубником з отворами, який не дратує чутливі покриви.

В інтернет-магазині Panama можна замовити продукцію Філіпс Авент зі швидким доставленням по Києву та Україні.