00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Lego (Лего) конструктори майнкрафт, ніндзя, технік, дупло, френдс

Тип товару

Бренд

Серія

Віковий діапазон

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 363 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 363 товарів

Конструктор LEGO Classic Прозорі кубики для творчості, 500 деталей (11013)

1 199 грн

-19%

960 грн

Від предметів для дому до найпопулярнішої іграшки у світі

Історія конструктора LEGO розпочалася в 1932 році на фабриці столяра Оле Кірка Крістіансена з невеликого містечка Біллунд в Данії. Фабрика займалася виробництвом драбин, табуреток, прасувальних дощок і дерев'яних іграшок. Але одна з криз сильно вдарила по бізнесу, тому власник вирішив сконцентруватись доступних в ціні товарах, якими були дерев’яні іграшки та кубики.

В 1946 році Оле Кірк прийняв епохальне рішення: він придбав машину для лиття пластмаси під тиском. Попри її дорогу вартість, це був найправильніший крок з усіх можливих, адже разом з інструментом йшов зразок пластмасового кубика. Згодом компанія викупила патент на них, і вони офіційно стали конструкторами LEGO, який завоював весь світ.

Сама назва бренду теж має цікаве походження. Leg godt перекладається з данської як «грайте добре». Іноді зустрічається і інший переклад з латині — «збираю разом». Цю схожість представники компанії виявили значно пізніше і негайно скористалися дивним збігом.

Конструктори LEGO: їх особливість, користь та цікаві факти

Набори яскравих кубиків, які можна зібрати в єдину конструкцію — один із найбажаніших подарунків для малечі. Крім кубиків, які складають основу кожного комплекту, набори містять різні деталі та унікальних персонажів. Тому конструктори LEGO цікаві для дітей різного віку.

Головна особливість цієї іграшки полягає в її універсальності: форма кубиків не змінювалась протягом 50 років, тому деталі зі старих колекції можуть доповнити сучасний набір. Сам процес гри розвиває просторове мислення, дрібну моторику та уяву дитини, адже можна не лише зібрати певну фігуру за інструкцією, але і створити щось нове, поєднавши деталі з різних комплектів.

Три цікавих факти про конструктори LEGO:

  • У грудні 2013 року завершилось будівництво та запуск автомобіля з 500 тисяч деталей. Машина працює на поршнях, що приводяться в рух стисненим повітрям, та розвиває швидкість до 30 км/год.
  • З деталей цього бренду був зроблений перший серверний стелаж Google.
  • Кожна фігурка в наборі має невеликий отвір у голові. Це зроблено для того, щоб дитина могла дихати, якщо проковтне іграшку, а та застрягне в горлі.

Ідеальний подарунок для дитини

Купити конструктор Лего з безкоштовною доставкою по Києву та Україні можна на нашому сайті panama.ua. У продажу є постійні та періодичні серії, які можна підібрати за віком та інтересами дитини. У відгуках батьки та покупці нашого інтернет-магазину пишуть, що малюки раді отримати такий подарунок на день народження, або ж просто так. Також вони відмічають реалістичність деталей та високу якість іграшок.