00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Upixel

Вік

Колір

Стать

Тип товару

Бренд

Категорія

Ціна, грн

Знайдено 22 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 22 товарів

Рюкзак "Avocado" - Upixel

1 299 грн

Бренд Upixel запущений у 2011 році та належить китайській компанії Uanyi Living Products Co., Ltd. Автором концепції є креативний дизайнер, який цінує свободу та обожнює подорожувати. Саме йому належить ідея створення моделей, які виконані на підставі трьох ключових правил – цікаво, оригінально, весело. Марка має широку дистриб'юторську мережу, в яку входить понад 1000 агентів, що дозволяє м'яко регулювати ціни та оперативно реагувати на відгуки споживачів. Рюкзаки, а також чохли для телефонів, дитячі сумки й клатчі цього бренду можна купити у 30 країнах.

Основні принципи марки:

  • Унікальність. Бренд Upixel використовує унікальну технологію дизайну на основі піксельної графіки.
  • Креативність. Оформлення пропонованих моделей може бути найрізноманітнішим – від простого й стриманого до яскравого й насиченого.
  • Екологічність. Всі використовувані для виготовлення матеріали є екологічно чистими, зручними, довговічними.

Поверхня кожного рюкзака, сумки, пенала – це своєрідне полотно для творчого розвитку. На ній можна виконати певний напис або зображення з пікселів. Для цього всі моделі бренду доповнюються спеціальною накладкою з харчового силікону. У вересні 2019 року компанія організувала у Китаї першу виставку, присвячену піксельній тематиці.

Популярні серії Upixel

  • Mini. Пропозиції для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У комплект входять набори зі 155 різноколірних піксельних фішок. Використовуючи ці декоративні елементи,складаємо зображення по запропонованим шаблонам або керуючись власною фантазією.
  • Maxi. Місткі заплічні сумки для дітей і дорослих, які призначені для активного відпочинку, спорту, навчання, подорожей. У кожному комплекті ви знайдете 240 пікселів.
  • Designer. Шкільні моделі, доповнені ортопедичною спинкою. Вони мають спеціальні кишені з вузьким призначенням (наприклад, для пенала, мобільного телефону). Виробник пропонує оформити виріб самостійно, використовуючи 240 пікселів.
  • Fliplid. Рюкзаки для хлопчиків і дівчаток середнього та старшого шкільного віку, а також для молоді. Впізнати вироби цієї серії можна по яскравим відтінкам жовтого та зеленого кольору. Моделі мають два містких внутрішніх відділення, кожне з яких закривається на блискавку та доповнені 240 пікселями різних забарвлень.

Основним матеріалом для виготовлення служить текстиль (нейлон, бавовна), але всі моделі мають панель з харчового силікону для нанесення зображення з доданих фішок. Для оформлення пропонуються пікселі 24 кольорів, вони додаються до кожного виробу Upixel, а також їх можна придбати окремо. Фішки кріпляться надійно, тому складене з них зображення стійке до механічних пошкоджень і зберігає свою цілісність навіть при щоденному використанні аксесуара.

Замовити продукцію марки Юпіксель із доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.