00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

BeyBlade

Віковий діапазон
8+ років(12)
Вид набору
Бейблейд(12)
Вік
10 років(12)8 років(12)9 років(12)
Колір
Зелений(2)Синій(1)Сірий(2)Червоний(2)
Стать
Хлопчикам(12)
Тип товару
Турнірні іграшки(12)
Бренд
Ігрові набори(12)
Хлопчикам від Св. Миколая до -60% на подарунки для хлопчиків(4)
Ціна, грн

Beyblade – однойменний бренд, гра та фантазійна розповідь. Вперше назва пролунала в 1999 році – саме тоді японська компанія Takara Tomi випустила аніме-серіал та іграшку, яка нагадувала традиційну дзиґу в більш сучасному варіанті. Популярність історії швидко зростала, а за три роки, у 2002, торгову марку викупила американська компанія Hasbro. Вона розширила асортимент товарів, модернізувала конструкція та в кілька десятків разів підвищила об'єми продажів. В Україні популярність фірми не вщухає останні роки – відгуки про неї можна почути і від хлопців, і від дівчат, і від їхніх батьків.

Beyblade: сутність історії

Серіал розповідає про непростий шлях героїв до перемоги на спеціалізованому турнірі з використанням магічних пристроїв. Відтоді захоплива і весела гра привертає увагу дітлахів в будь-якому віці. Напруження, радість від перемоги, уважність, терпіння, розчарування – під час розваги відчуваються всі емоції.

Гра стимулює розвиток великої кількості важливих якостей характеру:

 • вміння перемагати та залишатися позаду;
 • прораховувати стратегію;
 • дотримуватися правил;
 • логічно міркувати та зберігати спокій;
 • проявляти спритність;
 • бути точним та влучним.

Яскрава та барвиста дзиґа Beyblade має обертальний механізм, завдяки якому рухається по певній траєкторії. Змагання відбуваються на спеціальній арені, яка буває різних форм. Під час змагання використовують різні бойові конструкції:

 • Атакуючі для знищення супротивника.
 • Витривалі – для довгого, проте беззахисного обертання.
 • Захисні – які витримують атаку інших нападників.
 • Балансуючі – вони об’єднують всі типи завдяки спеціальним комбінаціям деталей. Саме від їх комбінації залежать можливості кожної дзиґи для подолання супротивників та перемоги.

В колекції є моделі зі світловими та звуковими ефектами, зменшеного розміру, на дистанційному керуванні. Класичний набір складається з міні арени, кількох дзиґ, додаткові елементи на кшталт дисків, насадок, а також пристосування для запуска. Завдяки такій комплектації більшість пристосувань можна швидко відремонтувати або удосконалити за власним бажанням.

 

Технологічність для активних розваг

Компанія Hasbro піклується про якість та міцність власних виробів, адже їх активно експлуатують. Ціна оригінальної продукції враховує такі особливості виробництва:

 • Міцний, гіпоалергенний, стійкий та витривалий пластик, що не боїться високих навантажень та тертя. За ними легко доглядати, мити, сушити та зберігати.
 • Світлові ефекти роблять розвагу більш захопливою та емоційною.
 • Наявність віртуального додатка, що можна встановити на планшет або смартфон. Отже, реальність Beyblade не обмежується лише вуличними боями.

В інтернет-магазині Панама ви можете купити не лише іграшки, але й аксесуари, ємності для збереження, арени. Такий подарунок сподобається будь-якому хлопцю та навіть дівчинці. На цій сторінці сайту panama.ua ви можете прочитати детальні описи, вивчити фото та оформити замовлення на Бейблейд в кілька кліків. Ми організуємо швидку доставку за будь-якою адресою в Києві та в будь-яке інше місто України.