00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Tobot

Віковий діапазон
3-6 років(29)7-10 років(24)
Мультфільм
Вартові Галактики (Guardians of the Galaxy)(3)
Країна-виробник
В'єтнам(1)Китай(2)
Вид
Літаки(1)Машинки(23)
Матеріал
Пластик(29)
Вік
Від 4 років(29)
Білий(4)Блакитний(2)Жовтий(1)Зелений(1)Помаранчевий(4)Різнокольоровий(3)Синій(5)Сірий(1)Червоний(8)Чорний(1)
Хлопчикам(29)
Трансформери(29)
Бренд
Ціна, грн
Знайдено 29 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 29 товарів

Південнокорейська компанія Young Toys заснована в 1980 році. Спочатку вона займалася контрактним виробництвом і виконувала доставлення іграшок у спеціалізовані магазини. Але досить швидко був сформований власний каталог, в який сьогодні входить понад 20 різних за тематикою брендів. На цій сторінці нашого сайту ми познайомимо вас з пропозиціями марки Tobot. Перша продукція цього бренду була випущена у 2009 році. Пропоновані моделі є втіленням персонажів мультсеріалу, знятого Young Toys спільно з компанією Retrobot. 

Сюжет являє собою переплетення різних жанрів і стилів. Але в цілому, це захоплива пригодницька історія, бойовик, детектив, наукова фантастика, в якій є місце гумору й пародії. Тобот – це робот, який з'являється в результаті трансформації автомобіля. Модель Х – жовтий автомобіль Kia Soul Він трансформується в червоно-блакитного робота з потужною гарматою на руці. Варіант Y – легкова машина Kia Cerato перетворилася у блакитного робота, а в третьому сезоні мультсеріалу – у вертоліт.

 

 

Пропозиції марки Tobot: неймовірні трансформації та нові враження

У 2013 році вироби цього бренду зайняли першу позицію в рейтингу найбільш популярних у Південній Кореї іграшок. Пропонуємо ряд цікавих фактів про продукцію марки Tobot:

  • в лінійку входять великі та міні варіанти, набори, фігурки, аксесуари (карти для гри, наклейки, спеціальний гайковий ключ, штанга, стікери);
  • трансформація може виконуватися багаторазово, наприклад, робот перетворюється в трактор і назад;
  • з 2009 по 2017 рік під цим брендом було випущено 9 мільйонів ігрових варіантів і каталог регулярно поповнюється новинками;
  • продукція експортується у 42 країни;
  • цільова аудиторія – діти дошкільного віку (4-7 років);
  • для виготовлення застосовується яскравий пластик, що стійкий до механічних пошкоджень.

Ціна виробів залежить від розміру іграшки та особливостей комплектації. Висота міні фігурки не перевищує 12 см, а розмір габаритних моделей понад 40 см. Також на вартість впливає кількість можливих перетворень. Так робот-боєць Tobot S3 Дельтатрон трансформується в 4 автомобілі і причіп. Модель S4 Giga 7 вражає своїми можливостями. В трансформації беруть участь цілих сім автомашин. Окремі варіанти доповнені світловими та звуковими ефектами. 

До процесу перетворення залучені легкові автомобілі різного класу, а також спецтехніка (пожежна або поліційна машина, вертоліт, екскаватор, бульдозер, трактор). Основне завдання такої іграшки полягає в тому, щоб здивувати і вразити дитину, викликати у неї різні емоції – від подиву до захоплення. Моделі цього бренду відрізняються високим рівнем деталізації, а також досить рухливі. У машинок крутяться колеса, деякі роботи можуть ходити чи рухати кінцівками. У своїх відгуках батьки відзначають, що особливий інтерес до такої іграшки проявляють саме хлопчики. Важливо враховувати рівень складності збірки. Також відзначимо, що окремі варіанти мають вагу понад 3-х кг.

Купити продукцію бренду Tobot можна в інтернет-магазині Panama. Це один з найбільших в Києві та Україні віртуальних майданчиків, на якому представлено все необхідне для дітей різного віку.