00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Play-Doh

Кількість кольорів
4(1)5(1)8(2)
Група товару
Канцтовари(4)Ліплення(77)Слайм(2)
Вік
1 рік(1)1,5 роки(1)10 років(25)11 років(1)12 років(1)2 роки(15)3 роки(75)4 роки(78)5 років(78)6 років(78)7 років(68)8 років(26)9 років(25)Від 2 років(1)Від 3 років(10)Від 3 років(2)Від 4 років(5)Від 4 років(1)
Колір
Блакитний(1)Бронзовий(1)Жовтий(2)Зелений(2)Золотистий(1)Помаранчевий(2)Різнобарв'я(1)Рожевий(1)Синій(1)Сріблястий(1)Фіолетовий(2)
Стать
Дівчаткам(93)Дітям(16)Хлопчикам(91)
Серія
Play-doh(46)
Ігрові набори(6)Лизуни(11)Маса для ліплення(32)Набір для ліплення(10)Набори для творчості(1)Пластилін(42)Тісто для ліплення(2)
Бренд
Ігрові набори(22)Лизуни(7)М'який пластилін(1)Маса для ліплення(6)Набір для ліплення(20)Набори творчості(1)Пластилін(16)Скульпторам(5)Творчість(26)Trash(1)
Ціна, грн
Знайдено 105 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 105 товарів

Засіб для чищення шпалер чи суміш для ліплення?

Play-Doh розпочав своє життя в 1930-і роки — тоді його використовували як засіб для чищення шпалер. Але криза вдарила по бізнесу, і виробникам довелось знайти нове застосування не дуже популярному засобу. Рішення прийшло несподівано — від школярів. В 1950-х роках група студентів спробувала замінити побутовою речовиною формувальну глину і почала її активно використовувати в класі мистецтв. Саме тоді продукт отримав новий виток розвитку та став культовою дитячою іграшкою, яку ми знаємо сьогодні.

Офіційним роком запуску Play-Doh як глини для ліплення став 1956. Відтоді виробник випустив понад два мільярди баночок для дітей по всьому світу. Зараз компанія стоїть в перших рядах торгових марок, що випускають товари для декоративно-прикладного мистецтва. Бренд і надалі планує поставляти інновації, запропонувавши дітям не лише набір пластиліну, а й додаткові предмети та набори для ліплення.

Чотири причини купити ігрові набори Play-Doh

  • Безпечна формула. Виробник тримає у секреті точний склад продукту, але говорить, що у ньому є вода, сіль та борошно. Формула має сертифікат LHAMA, який підтверджує нетоксичність речовини, тому глина для ліплення безпечна для дітей. Попри це, іграшку не можна вживати як їжу, адже вона для цього не створена.
  • Співпраця з іншими брендами. Широкий асортимент ліцензійних наборів Плей-До з персонажами Disney, яких обожнюють діти, розширює їх творчі здібності.
  • Можливість рольової гри. Набори глини допомагають створити будь-який предмет, якого не вистачає для гри, будь то кекс, машинка чи тварина. Обираючи той чи інший набір, ви спонукаєте малюка до творчості та пошуку нових ідей.
  • Додаткові аксесуари. Разом з глиною можна придбати іграшковий прес, який допомагає створювати різні форми та текстури предметів. Це спонукає малюка пробувати нові варіанти гри з пластиліном.

Іграшка, яка стимулює розвиток уяви

На сайті panama.ua ви знайдете Плей-До в баночках, ігрові комплекти, або велику масу для ліплення, яка не обмежуватиме фантазії малюка. Чим більший комплект, тим вища ціна, але бренд пропонує і досить бюджетні варіанти. Батьки та діти в захваті від цієї пластичної глини — про це говорять їх відгуки під описом продукту. Ви можете замовити іграшку в нашому інтернет-магазині та отримати її в Києві, або будь-якому іншому місті України. Ми пропонуємо безкоштовну доставку протягом трьох діб.