00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Накопичувачі підгузників

Накопичувачі підгузників вже встигли оцінити молоді батьки з Києва та інших міст України. Ці сучасні пристосування допомагають зберігати у квартирі не тільки охайний вид, алей й приємний запах. Адже саме завдяки ним використані памперси надійно утримуються всередині і не смердять. Проте популярними такі винаходи були не завжди. Вперше їх створив британський винахідник Джон Холл, проте його розробка не мала успіху на батьківщині. Він запропонував його на розсуд американських батьків – і ті оцінили все переваги гігієнічного пристрою, залишивши чимало відгуків. Тепер це можете зробити і ви – достатньо купити утилізатори в інтернет-магазині Панама.

Накопичувачі підгузників: види та особливості роботи

Розумні пристосування блокують неприємний запах та перешкоджають розвитку бактерій, створюють в оселі охайний вигляд. Оптимальним вважається місце поряд зі столиком для сповивання – тоді одразу після заміни памперса ви легко утилізуєте використаний гігієнічний засіб без ризику залишити малюка на самоті.

Існують утилізатори двох видів:

  • Касетні забезпечують упаковку використаних памперсів в індивідуальну плівку, що гарантує відсутність неприємного запаху. Такі моделі особливо популярні, хоча їх ціна трохи вища за інші варіанти. Вони зручні і практичні в домашньому побуті, адже надійно зберігають охайність без особливого навантаження. Касети потрібно періодично міняти, зазвичай – раз на місяць. Замінюються вони досить просто і швидко, а вартість їх прийнятна.
  • З поліетиленовим пакетом. Кришка закривається після попадання всередину памперса, і ізолює його в спеціальному ущільнювачі. У міру заповнення урни, пакет потрібно змінити. Він легко виймається та змінюється на новий.

Як обрати оптимальну модель

Якщо Ви вирішили купити накопичувач підгузників, в першу чергу зверніть увагу на обсяг контейнера. Об’єм стартує від 15-20 літрів, а за кількістю одиниць, що вміщуються, можуть сягати від 30 і аж до 120. Звичайно, якщо в вашій родині кілька малюків, або ви не хочете щодня виносити сміття, вам знадобиться більш об'ємна модель. Запах не просочується в жодному разі, оскільки край місткості герметичний.

Накопичувач підгузників має різний, проте завжди – сучасний дизайн, і ви легко підберете модель під інтер’єр дитячої кімнати. Якщо ж ви прагнете сховати утилізатор від сторонніх очей, тоді оформлення не має великого значення, і можна замовити більш стриману модель. 

На цій сторінці сайту panama.ua ви можете купити накопичувачі підгузників різного об’єму, а також змінні касети для них. Ми працюємо по всій території України, тож приймаємо замовлення від мешканців не тільки Києва, а й інших регіонів. Доставка не займає більше двох-трьох днів, тож ви швидко отримаєте покупку для комфортного догляду за улюбленим малюком.