00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Тампони

Серія
Normal(2)Original(4)ProComfort(8)Ultra(1)
Тип товару
Тампони(42)
Властивості товару
Без аплікатора(26)Без запаху(28)Для сексу(1)З аплікатором(11)
Кількість в упаковці, шт.
2-20 штук(35)22-40 штук(6)
Ціна, грн
Знайдено 43 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 43 товарів

В наші часи жіночі тампони – незамінний гігієнічний аксесуар для захисту в критичні дні. Завдяки їхній зручності вдається вести активний спосіб життя та відчувати себе вільно незалежно від особливостей циклу. І хоча в Києві та інших містах України перші засоби з’явилися лише в кінці 90-х років, їх масове виробництво в Європі розпочалося в 1933 році брендом Тампакс. Відгуки про них швидко поширилися світом, і сьогодні це один з найпопулярніших товарів.

Сьогодні різноманітність гігієнічних продуктів настільки велика, що наш інтернет-магазин Панама був змушений розробити спеціальний фільтр для підбору необхідного товару.

Жіночі тампони: класифікація та різновиди

Сьогодні майже всі бренди гігієнічних товарів випускають вироби з аплікаторами і без них. Розробники створили кілька видів, які відрізняються за розмірами і рівнем вбирання рідини. Конструкція виглядає як невеликий валик циліндричної форми, завдяки чому легко вводиться в піхву, не пошкоджує слизову та не викликає дискомфорту.

При виборі необхідно враховувати:

 • Ціну, яка залежить від бренду і кількості штук в упаковці.
 • Розмір. Цей параметр вибирається індивідуально, залежить від уподобань самої жінки.
 • Кількість крапель. Чим більше зафарбованих крапель на упаковці, тим більша поглинальна властивість засобу.
 • Матеріали виготовлення. Повинні бути м'якими, приємними до тіла, натуральними, гіпоалергенними, щоб виключити дискомфорт та подразнення.

Також слід звернути увагу на кількість штук в упаковці. У невеликих і середніх пачках може бути від 5 до 20 штук, в великих до 40.

Існують такі різновиди:

 • Міні. Такі варіації вбирають мало вологи, підходять для перших і останніх днів менструації.
 • Нормал. Використовуються при невеликих обсягах виділень.
 • Супер. Підходять для інтенсивних виділень, які зазвичай починаються на 2-4 день.

Супер плюс. Ідеальний варіант при дуже сильних виділеннях. При використанні такого різновиду міняти їх не потрібно буде дуже часто. Також такий варіант є найкомфортнішим і найкращим для нічного сну.

Жіночі тампони чи прокладки: переваги

Не можна сказати, який саме гігієнічний засіб є більш поширеним, проте в тампонів є свої суттєві переваги:

 • Блокування неприємних запахів і відчуттів. Оскільки такі гігієнічні приналежності знаходяться всередині, а не зовні, вони своєчасно вбирають всі виділення і запобігають неприємним запахам.
 • Дозволяють носити будь-який одяг без дискомфорту і сорому. Оскільки вони непомітні під одягом, можна вдягнути орти, короткі спідниці, вузькі штани і відчувати себе цілком природно.
 • Захищають від протікань під час ходьби.
 • Підходять для активних дівчат і спортсменок. Дозволяють займатися спортом, танцями, і навіть плавати.

Жіночі тампони легко вміщаються в будь-якій сумці, тож їх можна брати з собою будь-де. Купити товари улюбленого виробника будь-якого розміру та типу можна на цій сторінці сайту panama.ua. Ми організуємо швидку доставку столицею протягом доби, а іншими містами країни – протягом кількох днів.