00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Туалетний папір

Кількість в упаковці, шт.

Кількість шарів

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 207 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 207 товарів

Туалетний папір давно перейшов з категорії розкошів до групи необхідних товарів щоденного вжитку. Вона забезпечує нам чистоту і зручність, завжди затребувана і необхідна більше, ніж звичайне мило. Важко уявити, що цей популярний товар виробляється масово лише с середини 19 століття, адже сьогодні купити його для дорослих і дітей можна будь-де. Звичайно, великий вибір гігієнічних виробів є в нашому інтернет-магазині Панама. Ми працюємо з виробниками напряму, тому підтримуємо помірні ціни та гарний асортимент.

Туалетний папір: історія, виміряна століттями

Сучасна гігієна суттєво відрізняється від старовинних звичок та засобів. Тонкий легкий целюлозний матеріал, складений квадратами, активно застосовувався в Китаї з 1391 року. Саме імператор та його родина стали першими, хто віддав перевагу делікатному догляду за собою.

Від античності і до середньовіччя гігієнічні процедури були досить аскетичними. В римі використовували багаторазові пористі губки в санвузлах загального користування, в середньовічній Європі в пригоді ставали солома, мох, листя, трава. Згодом все частіше традиція користуватися делікатними засобами просочувалася в різні шари населення, і в середині 19 століття почалося активне ширення світом туалетного паперу. Американець Джозеф Гайетті і англієць Джеймс Олкок почали виготовляти окремі партії і ширити їх суспільством, а рулонне виробництво стартувало лише в 1890 році.

Сьогодні різноманіття продукції в магазинах здатне задовольнити критерієм навіть найвибагливіших покупців, адже на полицях можна побачити товари різних кольорів, ароматів, розміру та навіть кількості шарів. Відгуки у всіх різні, як і вимоги – тож пробуйте та обирайте кращий продукт для себе та своєї родини.

Засоби для дбайливого догляду: зручність та комфорт

Виробники щороку пропонують нові технології та рецептури в догляді за тілом. Пріоритет в створенні – безпека, зручність засобів, екологічність матеріалів та упаковок. Тож для вибору необхідно визначитися з типом виробу серед розмаїття для дорослих і дітей. На цій сторінці сайту panama.ua можна замовити як традиційні білі та сірі вироби, так і більш екзотичні кольорові.

Завдяки старанням компаній можна обрати один з двох видів паперу:

  • Найпростіший варіант – сухий. Його виготовляють з целюлози, макулатури і окремих видів змішаної сировини. Існують різні варіанти довжини, розмірів, типів поверхні, кількості шарів. Одно двох, трьох і навіть чотиришарові рулони різної м’якості упаковані в індивідуальні рулони або продаються наборами.
  • Вологий просочений спеціальними розчинами та складений в герметичні упаковки з клапаном, що перешкоджає пересиханню. М”який антисептичний та гіпоалергенний туалетний матеріал ідеально підходить для дітей, його зручно взяти в подорож або на прогулянку. Його ціна вища, так саме, як рівень комфорту.

Якість туалетного паперу безпосередньо впливає на самопочуття. Тож не варто економити на здоров’ї. Замовляйте улюблений продукт з Києва та інших міст України на цій сторінці – і на додаток до якісної гігієни отримайте послугу швидкої кур’єрської доставки.