00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Креми від розтяжок

Об`єм
100 мл(1)150 мл(1)200 мл(1)
Призначення засобу
Від розтяжок(1)
Лінія товару
Для жінок(1)
Область застосування
Тіло(1)
Особливості
Вагітність і відновлення після пологів(2)Від розтяжок(6)Догляд за шкірою(2)
Ціна, грн
Знайдено 11 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 11 товарів

Розтяжки (стрії) – це не дерматологічна, а косметична проблема, що проявляється як атрофічні рубці у вигляді смужок різної ширини й довжини. Жінки по-різному реагують на їхню появу. Одні ставляться до цього спокійно та не вживають жодних заходів, а інші починають активно купувати різні косметичні засоби, звертаються до клінік естетичної медицини. Стрії можуть виникнути як у дорослих, так і у підлітків. На сайті інтернет-магазину Panama широко представлені креми від розтяжок, які можна замовити зі швидким доставленням по Києву та Україні. Застосування цих засобів дозволяє зменшити негативні прояви незалежно від причин їхнього виникнення:

  • підліткова перебудова організму, коли скелет та м'язи ростуть надто швидко, а шкіра за ними не встигає;
  • вагітність та лактація;
  • значні коливання ваги;
  • побічний ефект після тривалої медикаментозної терапії;
  • генетична схильність;
  • гормональні зміни, спричинені менопаузою.

Креми від розтяжок: спосіб дії та особливості рецептури

У всіх зазначених випадках у шкірі уповільнюється вироблення білків – еластину та колагену, що відповідають за пружність покривів, а також стінок судин. Тому розвивається патологічний процес, при якому розпад основних каркасних білків відбувається швидше, ніж їхній синтез, що призводить до надриву та розриву колагенових та еластинових волокон, а також ушкодження судинної стінки дрібних капілярів. У початковій стадії з'являються смужки червоного або багряного кольору, а потім вони набувають рожевого відтінку. Поки що проблема не перейшла у завершальну стадію креми цілком здатні показати ефективний результат. Це підтверджується численними позитивними відгуками користувачів. Коли розтяжки набувають білувато-перлинного відтінку, доведеться звернутися до клініки естетичної медицини, але ціна на їхні послуги досить висока. 

Якщо ви не хочете бачити на своїй шкірі атрофічні рубці, починайте розв'язувати проблему відразу після її появи. Глибокі стрії погано піддаються корекції, але на початковій стадії крем від розтяжок цілком впорається з вирівнюванням покриву й значно зменшить негативні прояви. У підлітків рубці зазвичай з'являються на спині, а у дорослих – на стегнах, грудях, руках, животі, сідницях. Щоб знизити ризик їхньої появи, рекомендуємо такі профілактичні заходи:

  • підтримання стабільної ваги;
  • заняття спортом, масаж, контрастний душ;
  • регулярний догляд за шкірою тіла за допомогою косметичних засобів з вітамінами А, Е та С, а також з колагеном та еластином;
  • використання спеціальної білизни для контролю надмірного розтягування покривів під час вагітності та лактації.

На жаль, профілактика не завжди ефективна. Головне, вчасно розпочати корекцію. Спеціальний крем діятиме відразу у кількох напрямках – базовий догляд за покривами, підвищення їхньої еластичності та пружності, а також стимуляція лімфодренажу. Лімфа – це міжтканинна рідина, яка доставляє клітинам необхідні поживні речовини. Застій лімфи призводить до набряків та провисання шкіри, а дренаж позбавляє від зайвого її скупчення на проблемних ділянках. Рецептура цього продукту досить різноманітна. Але у формулах часто присутні рослинні екстракти, колагеново-еластинові комплекси, вітаміни, L-карнітин, водорості, олії ши, авокадо, соняшнику, пантенол, ланолін, термальна або морська вода, гіалуронова кислота, кофеїн.