00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Термометри

Тип товару
Інфрачервоні термометри(1)Набір для новонароджених(1)Набори(2)Термометр(1)Термометри(5)Термометри для води(15)
Ціна, грн
Знайдено 32 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 32 товарів

Безконтактний інфрачервоний термометр Oro-T30 Baby - Oromed
Безконтактний інфрачервоний термометр Oro-T30 Baby - Oromed
1 905 грн
Бесконтактный инфракрасный термометр Oro-T30 Baby -Oromed
Термометр електронний з м'яким носиком - BabyOno
Термометр електронний з м'яким носиком - BabyOno
164 грн-9%
148 грн
Термометр електронний з м'яким носиком BabyOno

Сьогодні термометр є у кожному будинку й більшість із нас навіть не замислюється над тим, скільки вчених у різні роки працювали над його створенням. Першим наприкінці 16 століття подібний прилад (термоскоп) винайшов Галілео Галілей. Пропонована модель мало чим нагадує сучасні варіанти. ЇЇ опис складено за спогадами учнів Галілея, оскільки його роботи, пов'язані з цим винаходом, не збереглися. Далі були численні вдосконалення, а найцікавіші моделі запропонували:

  • Фаренгейт. У 1724 він замінив спирт на ртуть. Шкала мала три відправні точки - замерзання та кипіння води, а точкою відліку стала величина, при якій відбувається танення суміші води з льодом, морською сіллю та нашатирем. Такий варіант і досі активно використовується в Англії та США.
  • Цельсій. Шведський метеоролог запропонував нову шкалу. Вона була представлена ​​25 грудня 1741 року та заслужила на позитивні відгуки учених, що також працювали у цій сфері. Основними точками відліку стали кипіння води та танення льоду. Шкала не мала негативних значень і згодом була вдосконалена ботаніком Карлом Ліннеєм.
  • Сучасні термометри: традиції та інновації

Випускаються такі прилади у різних варіантах і ми проаналізуємо особливості окремих моделей, які можуть використовуватись у побутових умовах:

  • Рідинні. Заповнені ртуттю або спиртом. Ці речовини оперативно реагують навіть на мінімальну зміну тепла у навколишньому середовищі. Принцип дії такого приладу заснований на ефекті розширення або стиску рідини. Сьогодні ртутні термометри, попри скромну ціну, все рідше купують для домашнього використання.
  • Електричні. Для вимірювання температури тіла достатньо однієї хвилини. Вони не мають традиційної шкали, а результат виводиться на мініатюрний дисплей. Робота цього приладу забезпечується залежністю опору провідника від температури. Назва може ввести в оману, але джерелом живлення є не електромережа, а батарейка. Підтримуються три способи виміру - стандартний аксилярний (у пахвовій западині), ректальний та оральний. Похибка не перевищує 0,1 градуса. Серед додаткових опцій відзначимо пластиковий чохол для зручного зберігання та транспортування, а також звукові сигнали, які інформують про завершення вимірювання та про те, що показник перевищує норму.
  • Безконтактні (пірометри). Працюють дистанційно та широко застосовуються у різних сферах – промисловість, будівництво, медицина, лабораторні умови, а також для контролю рівня пожежної безпеки. В умовах пандемії почали активно використовуватись у громадських місцях. Перший подібний прилад був винайдений ще в 1731 році голландським фізиком Пітером ван Мушенбруком. Але виміри виконувались візуально, за кольором розпеченого тіла. У другій половині 60-х прилад було вдосконалено. Застосування інфрачервоного приймача, здатного визначити кількість теплової енергії, дозволило значно розширити діапазон вимірювань як для рідких, так і для твердих тіл. Похибка складає не більше 1,5%, спосіб націлювання - лазерний покажчик цілі чи оптичне наведення, результат отримуємо через 1 секунду.

Сьогодні термометр є обов'язковим елементом аптечки, а також широко застосовується у побуті для клімат-контролю та вимірювання температури води перед прийняттям ванни. Замовити такий пристрій зі швидким доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.