00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Прокладки лактаційні

Властивості товару

Тип упаковки

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 27 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 27 товарів

Для більшості жінок лактаційні прокладки стають справжнім порятунком під час грудного вигодовування. До появи промислових виробів молоді матусі самостійно виготовляли для себе пристосування, що покращували зовнішній вигляд та підвищували рівень комфорту. А з 1970-х років в продажу з'явилися перші захисні засоби, створені з натуральних матеріалів. Проте їх поглинальні властивості були обмежені, тож їх доводилося часто змінювати. Наприкінці 20 століття в США вченим вдалося розробити товари, які б повністю задовольняли вимоги жінок стосовно гігієни та гарного вигляду.

Лактаційні прокладки сучасності: ідеальні умови для тривалого годування

Перші вироби такого призначення з'явилися у Києві та інших містах України лише на початку 21 століття. Згодом відгуки про них стали чутними від молодих мам з різних регіонів країни. Жінки із задоволенням відмічали комфорт та зручність, а також повне відчуття сухості.

Завдяки старанням дерматологів, гінекологів і мамологів ми маємо змогу купити повністю безпечні товари з неперевершеними властивостями:

 • Вони повністю поглинають небажане виділення молока, роблять кожний день комфортним та безтурботним.
 • Надійні і м’які на дотик лактаційні вироби не викликають подразнення та гарантують моментальну дію.
 • Форма пасує до грудей будь-якого розміру, ідеально легко розміщується в бюстгальтері.
 • Абсолютно непомітні під одягом.
 • Спеціальне тиснення на поглинальній поверхні дає змогу працювати сорбенту рівномірно, та легко розподілятися їй всередині.
 • Більшість моделей мають спеціальний липкий шар для фіксації всередині бюстгальтера.
 • Всі матеріалі стерильні і гіпоалергенні, проходять багатоступеневу перевірку і абсолютно безпечні для мами та дитини.
 • Бавовна верхнього шару надійно захищає та одночасно виключає роздратування шкіри, дозволяє їй дихати та запобігає почервоніння та запаленням.

На цій сторінці сайту panama.ua можна більше дізнатися про лактаційні прокладки, їх різновиди, способи використання. Детальні описи включають інформацію щодо матеріалів і складових, тому ви можете самостійно впевнитися в їх гіпоалергенності.

Види та умови використання

Ще півстоліття тому всі прокладки були багаторазовими – їх прали, висушували та застосовували знову. Сучасні варіанти в більшості випадків – одноразові, і саме такі ви можете купити на цій сторінці нашого інтернет-магазину Панама. Вони набагато зручніші та комфортніші, і більшість мам обирають саме їх за безсумнівні переваги:

 • їх викидають відразу після використання, т економиться час, вода та миючі засоби на прання;
 • повністю стерильні, немає потреби їх прасувати, а перед годуванням можна одразу давати груди дитині;
 • на 100% гігроскопічні та не протікають завдяки зовнішньому шару;
 • попри багатошаровість, вони тонкі й непомітні, безпечні та дозволяють шкірі дихати.

Лактаційні прокладки гарантують зручність і комфорт, одна лише за умови їх правильного використання. Аби уникнути шкоди, варто купувати лише якісні вироби, які представлені в нашому інтернет-магазині. До того ж ми гарантуємо швидку кур’єрську доставку Києвом та по всій країні.