00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Для ванни

Тип товару

Вік

Персонажі

Властивості товару

Тип

Ціна, грн

Знайдено 481 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 481 товарів

З цими аксесуарами дітям сподобається купатись

Водні процедури важливі для фізичного та емоційного розвитку дитину, проте не кожен малюк ними насолоджується. У цьому разі батькам допоможуть іграшки для ванни, задача яких полягає в тому, щоб розважати дітей під час купання. Якщо аксесуари підібрані відповідно до віку малечі та відповідають вимогам безпеки, вони подарують багато приємних спогадів.

Виробники пропонують різноманітні іграшки для ванни:

  • Гумові аксесуари — позбавлені гострих кутів, рухомих деталей, їх навіть можна спробувати на зуб.
  • Наклейки — легко прикріплюються до кахлю, і так само легко знімаються. Деякі стікери змінюють колір або зображення при контакті з водою.
  • Книги для купання — їх сторінки виготовлені з гуми або латексу, а при контакті з водою стають яскравішими, або змінюють колір.
  • Пирскавка — має механізм, натиснувши на який в повітря спрямовується маленький фонтан. Такий аксесуар точно розважить малюка.
  • Іграшки для ванни: як правильно обрати

До 12 місяців спеціальні аксесуари не потрібні, але ви можете купити спеціальну гірку анатомічної форми. Після року у дитині прокидається маленький дослідник, тому її зацікавлять різноманітні предмети, що плавають на поверхні, або тонуть. Також їй сподобаються ємності, що можна наповнювати водою. Коли малюк ознайомиться з властивостями води, можете придбати йому особливі аксесуари, наприклад, спеціальні наклейки, качечки, кораблики та різнокольорові рибки — вони не дозволять йому нудьгувати.

Якщо ви хочете не лише розважити дитину, а й провести час з користю, обирайте розвивальні іграшки для ванни, які допоможуть їй дізнатись щось нове. Це можуть бути навчальні наклейки, один великий та декілька маленьких аксесуарів у наборі, щоб сформувати поняття форми та розміру тощо. Розвивати дрібну моторику та координацію рухів допоможуть комплекти, а яких потрібно виловлювати предмети у воді за допомогою сачка.

Замовте дитячі товари для купання зараз та отримайте їх протягом трьох діб

На сайті panama.ua є іграшки для ванни, які можна придбати з безкоштовною доставкою Україною та Києвом. Крім того, наш інтернет-магазин пропонує широкий спектр цін на товари, швидке обслуговування та підтримку менеджера на кожному етапі замовлення — останнє відбувається за вашим бажанням. Перед купівлею ви можете дізнатись опис та познайомитись з відгуками, котрі залишають батьки.