00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Накладки для годування

Накладки для годування відомі жінкам кілька століть і не є сучасними винаходами, як вважають більшість користувачів. Ще в 17 столітті їх використовували для покращення смоктання в новонароджених. Звичайно, вони мали інший вигляд та виробляли їх зі срібла – однак саме тоді започаткували практику захищати молочні залози жінки від пошкоджень і болю.

Трохи згодом з’явилися вироби з воску, деревини, олова, скла. З розвитком промисловості популярними стали засоби з каучуку. Сьогодні ж товари з цієї сторінки нашого інтернет-магазина Панама набагато простіші, безпечніші та дешевші, ніж їхні пращури. Лише на початку 19 століття їх зовнішній вигляд наблизився до сучасного.

Коли слід використовувати накладки для годування

Як і багато століть тому, сьогодні їх головне призначення – зробити годування комфортним і для мами, і для малюка. Бажання надати дитині найкраще стимулює жінок якомога довше підтримувати лактацію. Однак це не завжди приємно, а іноді навіть болісно. Т

За відгуками клієнтів, які вже встигли купити сучасні гігієнічні товари, їх використання виправдане в багатьох випадках:

  • Болісні відчуття на сосках. Перші тижні лактації та прорізування зубів часто спричиняють травмування, адже дитина притискає соски яснами або зубами. Це травмує ніжну шкіру і спричиняє подряпини та запалення.
  • Тріщини в результаті тривалого смоктання стимулюють розмокання шкіри, її деформацію, видалення захисного шару, і це призводить до сухості та подразнень, а згодом і тріщин.
  • Неправильна форма сосків спричиняє труднощі і часто унеможливлює комфортне смоктання. В такому разі наладки забезпечують формування правильної форми молочних залоз.
  • Ослаблення недоношеної або хворої дитини.

Іноді жінки вимушено використовують пляшечки, після чого малюк неохоче повертається до грудей. В такому разі використання силіконових накладок теж виправдане. Вони на дотик схожі на соски, тож смоктання відновлюється із задоволенням.

Ціна формувачів зазвичай невисока, тож за появи найменшого дискомфорту або труднощів їх варто купити для покращення процесу.

Види та способи використання: прості правила для комфортного життя без болю

На цій сторінці сайту panama.ua можна замовити один або кілька різних видів накладок, аби обрати найбільш зручні:

  • Латексні зроблені з каучуку. При використанні створюють у крихти відчуття грудей в роті, що є цілком природним. Проте в ранньому віці часто трапляються алергічні реакції на латекс, тому їх використовують з обережністю. Інший недолік – легке пошкодження зубами, тому їх доводиться часто змінювати.
  • Силіконові – найтонші на одночасно надійні. Вони мають ідеальне прилягання, надійно захищають груди від пошкоджень, гіпоалергенні і не створюють жодних перешкод в комфортному годуванні.

На відміну від двох попередніх видів, гумові вироби майже не використовуються, адже сучасні матеріали набагато легші та безпечніші. Але саме гумові захищали нашим мам та бабусь від болю під час лактації.

Варто звернути увагу і на розмір виробів – вони мають бути тим більші, чим більший розмір грудей.

Замовити накладки для годування без складних та тривалих пошуків з будь-якого міста України можна на цій сторінці. Ми організуємо швидку доставку кур’єром і Києвом, і по всій країні.