00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Парасольки

Тип товару

Колір

Стать

Вік

Мультфільм

Ціна, грн

Знайдено 37 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 37 товарів

Парасоля для дівчинки "Мінні Маус", білий - EM

424 грн

Парасоля "Щенячий патруль", білий - EM

382 грн

Сьогодні дитячі парасольки використовуються для захисту від дощу.та сонця. Такі моделі з'явилися у магазинах Києва та України у 90-ті. Довгий час діти не мали власних парасольок, тому вони разом з батьками ховалися від дощу під дорослими варіантами. Але сьогодні у них з'явилася приємна можливість отримати у володіння власний аксесуар. Це надає впевненості у собі, а також сприяє формуванню самостійності та є одним з елементів соціальної адаптації. Виробники швидко збагнули актуальність цього тренду й пропонують різноманітні по оформленню варіанти, доповнені різними можливостями. Наприклад, підсвічуванням, здатністю тканин змінювати колір при намоканні, об'ємними декоративними елементами.

Дитячі парасольки: особливості конструкції та використовуванні матеріали

При підборі моделі звертаємо увагу на такі характеристики:

  • Безпека. Судячи з розміщених на різних сайтах відгуках, саме цей показник батьки вважають ключовим. Всі гострі елементи (верхівка, кінчики спиць) та ручка повинні бути закриті пластиковими наконечниками. 
  • Каркас. Для його виготовлення застосовується не алюміній, а нержавіюча сталь. Цей матеріал відрізняється високою міцністю, тому така парасолька буде зберігати форму навіть при сильному вітрі.
  • Матеріал купола. Зазвичай це поліестер. Він швидко сохне, не схильний до деформації, не втрачає соковитості забарвлення навіть при тривалому застосуванні. Такі вироби відрізняються помірною ціною. Також використовується епонж і сатин. Епонж являє собою комбінацію поліестеру з волокнами бавовни, віскози, шовку. Краплі, які потрапляють на таку поверхню, швидко стікають. Варіанти з нейлону належать до бюджетної категорії, але цей матеріал може деформуватися після сушки виробу. У дитячих парасольках часто застосовується полівініл – прозора плівка, що доповнюється яскравими малюнками. Цей матеріал не пропускає вологу й легко піддається фарбуванню, але при тривалому зберіганні в складеному стані він злипається. Для того, щоб цього не сталося, перед тривалим зберіганням виріб потрібно обробити тальком або дитячою присипкою. Захисне покриття з поверхні купола видаляється за допомогою м'якої, вологої ганчірки.
  • Механізм. Дитина повинна вміти відкривати та закривати парасольку самостійно. Дівчаткам і хлопчикам дошкільного віку більшою мірою підходить тростина з механічною чи напівавтоматичною системою. Перший варіант зручний для знайомства, хоча малюку все доведеться робити вручну, але це дозволяє уникнути мимовільного розкриття куполу при невмілому поводженні. Потім переходимо до напівавтомата, який включається натисканням на кнопку, а вимикається вручну. Для школярів можна підібрати складаний автоматичний варіант, що займає мінімум місця у рюкзаку.
  • Дизайн. Оформлення вражає своєю різноманітністю. Це можуть різні візерунки, принти, зображення тварин, казкових персонажів, героїв мультфільмів. Але головне, щоб малюк не тільки із задоволенням застосовував такий аксесуар, але і міг впізнати свою модель серед інших варіантів.

В інтернет-магазині Panama можна замовити дитячу парасольку зі швидким доставленням товару за призначенням.