00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Молоковідсмоктувачі

Стать

Вік

Властивості товару

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 39 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 39 товарів

Вважається, що автором молоковідсмоктувача є французький хірург Амбруаз Паре. Пристрій було виготовлено ще у 16 столітті й до наших днів він не зберігся, але є документальні підтвердження авторства. Перший патент на цей винахід був виданий в 1854 році в США. Протягом тривалого часу конструкція постійно вдосконалювалась – автори прагнули досягти ефективного зціджування грудного молока. На початку 20-х років за проєктом інженера Едварда Ласкера у США був виготовлений перший механічний варіант, який став основою для сучасних моделей. 

Сьогодні багато жінок використовують молоковідсоси з різних причин. Наприклад, при великій кількості молока (малюк все не з'їдає), при необхідності додаткової лактації, при короткочасному прийманні препаратів, несумісних з грудним вигодовуванням. Також відзначимо й ряд інших чинників – необхідність відлучитися з дому, наявність тріщин на сосках, хворобливі відчуття при годуванні.

Механічні та електричні молоковідсмоктувачі: принцип дії та особливості застосування

За умовами використання ці пристрої поділяються на побутові та клінічні, а залежно від способу виконання процесу – для подвійного чи одинарного зціджування. Але основна класифікація пов'язана з принципом дії – механічний або електричний. Обидва ці варіанти заслужили чимало позитивних відгуків і користуються заслуженою популярністю. 

Не противагу такому розподіленню, схема роботи пристроїв схожа. Насадка з пластику або силікону прикладається до грудей, а потім необхідно створити вакуум. Саме на цьому етапі й починаються основні відмінності – у механічних конструкціях доведеться докладати певних зусиль, а в електричних моделях процес створення вакууму автоматизований, тому їх ціна трохи вища. 

Консультанти сайту panama.ua підготували короткий огляд сучасних молоковідсмоктувачів. Моделі з механічною конструкцією представлені в таких варіантах:

  • Помпові. Прості бюджетні пропозиції, які складаються з насадки, груші, а також до такого пристрою часто додається пляшка. Працюють вони повільно й процедура потребуватиме певних витрат часу.
  • Циліндричні. Складаються з двох циліндрів, один з яких використовується як насадка, а інший виконує поступальні рухи. Часте застосування такого варіанту може призвести до травмування сосків.
  • Поршневі. Це досить цікава пропозиція, оскільки процес відбувається значно швидше та без травмування. Насадка виконана з силікону, а для створення вакууму необхідно натискати на важіль.

Електричні молоковідсмоктувачі працюють від електромережі або батарейок. Основні переваги – наявність різних режимів і висока швидкість зціджування. Але деякі варіанти в процесі роботи видають характерний шум. Серед особливих можливостей і додаткових опцій відзначимо можливість перемикання на одинарне або подвійне зціджування, різноманітні режими, імітацію природного процесу смоктання, сумісність з усіма стандартними пляшечками для годування, наявність чохла для зберігання та перенесення.

Купити молоковідсмоктувачі різної конструкції можна в інтернет-магазині Панама. Доставлення замовлень виконується по Києву та Україні.