00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Пакети для збору молока

Знайдено 0 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 0 товарів

Упс нічого не знайдено...

Пакети для збору значно полегшують завдання зберігання і транспортування завчасно підготовленого грудного молока. Подорож, хвороба, відсутність мами під час годування – ситуацій, коли ці сучасні вироби стануть у пригоді, чимало. Зручні та безпечні, вони полегшують побут та догляд за дитиною, роблять жінку більш вільною та дозволять вести активний спосіб життя незважаючи на наявність немовляти товари, представлені на цій сторінці сайту panama.ua, допоможуть вирішити конкретну проблему годування незалежно від обставин.

Коли необхідні пакети для збору молока

В ситуації, коли жінка не може постійно перебувати поруч з немовлям, допомагає зціджування і використання спеціальних гігієнічних ємностей. Ситуацій, коли існує короткочасне протипоказання грудного вигодовування через низку причин, безліч:

  • якщо мама з'їла продукт, який викликає алергію у малюка,
  • дозволила собі випити трохи вина на вечірці або
  • захворіла, а лікування потребує вживання сильнодіючих препаратів.

Пакети можуть зберігатися в холодильнику або навіть морозильній камері, допомагають перечекати складний період та зберігати для малюка повноцінне харчування.

За відгуками батьків і педіатрів, за цей винахід варто віддати чималу премію, адже він допомагає в складних ситуаціях не відмовлятися від найціннішого поживного продукту для малюка. А якщо купити до них у комплект спеціальний пристрій для збору, справа прискориться і значно полегшить життя мамі.

В чому особливості

Пакети для збору цілком безпечні, мають відповідні сертифікати та проходять ретельний контроль з боку різноманітних служб. В нашому мультирегіональному інтернет-магазині Панама можна купити ємності, які:

  • Виготовлені з якісного матеріалу, що відповідає санітарно-епідеміологічним нормам матеріалу. мають подвійні стінки для збереження температури,
  • Можна використовувати для заморожування.
  • Зручні для зберігання в холодильнику або перенесення в морозильній камері при тривалих поїздках і зазвичай дешевше контейнерів для зберігання.
  • Зберігають всі властивості і поживну цінність продукту.
  • Мають надійні застібки, що зберігають стерильність і захищають від харчових інфекцій, протікання, а також від попадання сторонніх рідин.
  • Захищають від сторонніх запахів з холодильника.

На зовнішній бік наносять спеціальну шкалу, яка дозволяє контролювати кількість зібраного та використаного молока. А на спеціальному місці маркером наносять дату зціджування, щоб контролювати свіжість. Майже всі моделі можна вживати разом зі зцежувателями різних марок, тому ви легко замовите товар певної ціни, що відповідає вашому бюджету, без порушення технологій. Якщо дотримуватися всіх норм та вимог, якість молока не відрізнятиметься від того, яке малюк отримає безпосередньо з грудей мами.

Важливо пам'ятати, що більшість моделей придатні для одноразового використання – тож уважно читайте інструкцію. Купити пакети для збору молока можна в будь-якому регіоні України на цій сторінці нашого магазину. Ми організуємо швидку доставку не тільки Києвом, а й в усі регіони країни.