00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Музичні іграшки

Тип товару

Тип

Вид

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 280 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 280 товарів

Яскраві музичні іграшки незмінно привертають увагу малюків, даруючи їм позитивні емоції. Вони знайомлять дитину зі світом звуків, долучають до прекрасного, розвивають слух. Барвисті моделі з веселими мелодіями на цій сторінці нашого інтернет-магазину Панама сприятимуть всебічному розвитку дитини та вільному часу батьків. Як обрати необхідний товар та на що звертати увагу – розкажуть відгуки наших клієнтів та детальний опис кожної розваги.

Музичні іграшки: шлях від примітивних звуків до повноцінних мелодій

Аналоги сучасних музичних іграшок почали з’являтися лише на початку 20 століття. Саме тоді в продажу можна було побачити перші ксилофона та ляльок, що розмовляли. До того часу звичайними розвагами були примітивні предмети, які народжували неоформлені звуки або шуми. Незвичайні вироби, які за певних дій видавали конкретні оформлені звуки, були новинкою, яка швидко зацікавила дітей і батьків. Останні були готові заплатити будь-яку ціну, аби отримати для малечі цікаві новинки.

Майже всі моделі мали схожий алгоритм: аби почути мелодії, дитина повинна була виконати певні дії — вдарити паличкою, повернути виріб в сторону або натиснути в певному місці. Кількох спроб було достатньо для формування рефлексу. Тож відбувалося навчання, запам’ятовування та співвідношення дії і результату.

Однак безсумнівною перевагою є здатність подолати поганий натрій, пригальмувати істерику. Батьки використовують веселі розваги в багатьох випадках:

 • Як відвертальний маневр, аби заспокоїти дитину чи перемкнути увагу.
 • З метою нових відкриттів і досліджень. Зацікавленість в даному випадку залежить від складності та кількості мелодій. Чим більше варіантів доступні, тим тривалішим будуть пошуки нових вражень та пошуки всіх варіантів. Це допомагає розвинути посидючість та наполегливість, пошукову активність та прагнення нового.
 • Розвиток зорового сприйняття та можливість вивчення кольорів та відтінків. Зазвичай такі розваги мають барвисте оздоблення, вони привертають з перших секунд формують зацікавленість.

Різноманітність асортиментного ряду

Ефектний дизайн, яскраві фарби та різноманітні форми привертають увагу тих, хто намагається придбати подарунок на цій сторінці сайту panama.ua. Для легкого вибору ми склали перелік найбільш популярних видів музичних іграшок. В ньому:

 • інтерактивне піаніно;
 • гітари у вигляді тварин та інших;
 • барабани ручні або з паличками;
 • ксилофон з паличками;
 • свистки;
 • куби та мультикуби з багатьма функціями;
 • звичайні брязкальця;
 • транспорт;
 • аналоги дорослих електронних гаджетів з великою кількістю мелодій, фраз та функцій.

Купувати музичні іграшки необхідно в залежності від віку – чим старша дитина, тим складнішим має бути пристрій. Звичайно, варто слідкувати за наявністю сертифікатів та гігієнічних висновків, гіпоалергенністю та безпекою.

Все товари в нашому інтернет-магазині мають рекомендації виробників щодо віку – ви можете купити їх з будь-якого міста України, а не тільки в Києві. Ми ж організуємо швидку доставку кур’єром протягом кількох днів.