00 to 21.00

Панама - портал для родителей
⭐️Безкоштовна доставка для всіх замовлень від 1100 грн

Експерименти та досліди

Тип товару
Головоломки(1)Досліди(40)Збери, розбери(6)Інтерактивні іграшки(1)Лупа(1)Мікроскопи(1)Набори для дослідів та експериментів(8)Набори для творчості(1)Набори професій(10)Телескопи(2)
Вид
Роботи(1)
Тип
Лабораторія(5)Робототехніка(1)Створення пристроїв(1)
Віковий діапазон
3-5 років(3)5-6 років(15)6-7 років(18)8+ років(55)
Вік
10 років(49)11 років(25)12 років(25)13 років(10)14 років(9)3 роки(3)4 роки(3)5 років(16)6 років(18)7 років(18)8 років(43)9 років(42)Від 6 років(1)Від 8 років(11)
Ціна, грн
Знайдено 70 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 70 товарів

Експерименти та досліди для дітей – чудовий спосіб в практичній формі дізнатися наукові факти. Такі розваги стимулюють зацікавленість, формують пристрасть до навчання, розвивають логічний спосіб мислення, пам’ять, уяву. Періодичне заохочення до фокусів збільшують шанси виростити людину з активною життєвою позицією. В нашому інтернет-магазині Панама зібрана колекція розумних іграшок для віку від 3 років до молодшої школи і підлітків, аби вони копіювали дорослих, пізнавали світ та розширювали своє уявлення про нього.

Експерименти та досліди для дітей: практична магія

Спробувати себе в ролі мага або науковця цікаво кожному. Створювати дива та відтворювати містичні події допомагають готові набори з усім необхідним реквізитом та компонентами.

Дитячі набори – це своєрідна лабораторія, що укомплектована всім необхідних знаряддям. Робота з ними дозволяє відчути себе хіміком, фізиком, астрономом, лікарем, археологом. Все залежить від спрямованості іграшки та інтересів малюка. Прості, але видовищні експерименти та події пробуджують пристрасть до навчання та жвавий інтерес до всього, що оточує з раннього віку:

  • В залежності від змісту іграшки поділяються на кілька категорій: тут і фізичні досліди, які допомагають вивчити явища та властивості предметів і явищ, і хімічні експерименти, що пов’язані з перетворенням одних речовин на інші, і спеціальні історичні набори, завдяки яким можна брати участь у справжніх розкопках. Спеціальні колби, мікроскопи, реагенти викликають жвавий інтерес, формують своє особисте уявлення про роль науки в житті.
  • Чудовим подарунком для дітей стане астрономічне приладдя, що має в комплекті справжні лінзи, об’єктиви, які дозволять стежити за зірковим небом та космічними об’єктами. Досліди однаково цікаві і дівчатам, і хлопцям – адже активне вивчення дійсності набагато цікавіше за нудні підручники. Саме завдяки таким іграшкам батьки можуть повернути любов до навчання та виростити справжнього вундеркінда.
  • Наявність багатьох складових та можливість специфічних реакцій компонентів вимагають ретельної уваги батьків. Більшість дослідів краще проводити під їх наглядом. Проте, батькам теж неодмінно буде цікаво, адже раніше таких розваг не існувало. Разом з сином або дочкою необхідно ретельно вивчити інструкцію, прочитати відгуки інших клієнтів, та уважно слідкувати за інструкцією, щоб отримати бажаний результат.

Завдяки помірній ціні такі набори можна купувати до кожного свята. Це може бути гарною родинною традицією, яка збиратиме за столом всіх разом. Задоволення від спільних розваг поєднується з цінною інформацією, а зайнятість лабораторними перетвореннями допомагає полюбити наукову діяльність та подолати страх перед невідомим.

Купити експерименти для дітей від трьох років і старше можна на цій сторінці сайту panama.ua. За необхідності, ви завжди можете прочитати детальний опис перед тим, як оформити замовлення. Наші кур’єри працюють швидко та організують доставку в будь-яке місто України та Києвом.