00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Шкільне приладдя

Бренд

Ціна, грн

Знайдено 6118 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 6118 товарів

Потурбуватися про якісне шкільне приладдя має сенс і батькам першокласників, і підлітків. Перед початком занять зазвичай бракує і часу, і асортименту. Завдяки зручному інтернет-шопінгу на цій сторінці сайту panama.ua можна придбати все необхідно не в останню хвилину, а ретельно добираючи потрібні речі. Адже ми зібрали повну колекцію речей, які стануть у пригоді від першого дня навчання.

Шкільне приладдя для першокласників: завдання з багатьма невідомими

Підготовка до навчального року в першому класі зазвичай – найтриваліша з усіх років. Часто батьки не чекають, поки їм нададуть перелік потрібних речей, і намагаються купити якомога більше. З одного боку, так вони захищають себе від нестачі приладдя в останню хвилину, з іншого боку – витрачають зайві гроші. Проте, є перелік обов’язкових товарів, як необхідно купити попри ціну, звертаючи увагу в першу чергу на якість:

  • Зошити з якісного паперу, з чіткими лініями, в міцних обкладинках. Обирайте округлені кути – такі вироби служитимуть та довше матимуть охайний вигляд довше.
  • Олівці – прості та кольорові – мають бути м’якими та нетоксичними. Твердий грифель ламається під тиском дитячої руки, м’які акварельні грифелі служать довше та дозволяють робити гарне штрихування.
  • З придбанням ручок краще не поспішати, адже в кожному закладі існують свої власні вимоги. Проте кілька якісних кулькових ручок справді не завадять, аби дитина мала змогу пристосуватись до письма.
  • Пенали, точилки, лінійки, обкладинки – необхідні речі, які можна купувати, спираючись на власний смак. Та краще порадитись з дитиною. Адже майбутньому першокласнику мають подобатись те приладдя, яким він користуватиметься.

Щоб шопінг був вдалим, варто присвятити певний час тому, аби вивчити відгуки інших клієнтів та опис товарів. Так ви матимете точну уяву про ті речі, які вам сподобались.

Шкільне приладдя для підлітків

Мине трохи часу, і шкільні збори не викликатимуть стільки хвилювань, як в перші роки. Проте і тепер необхідно приділяти чимало уваги якості товарів. Але в підлітковому віці учні зважають не стільки на якість, скільки на зовнішній вигляд. Тож упаковки та форма мають бути яскравими, стильними, цікавими. В 12-13 років за допомогою канцелярії відбувається своєрідне самовираження. Тому батькам варто уважніше придивлятися до інтересів молодших членів родини.

В нашому каталозі на вас чекають шкільні канцелярські та паперові товари, що пройшли сертифікацію та відповідають вимогам чинних гігієнічних вимог. Незалежно від оформлення та дизайну, вони служитимуть довго, задовольняючи одночасно потреби в навчанні та хизуванні. Тож не зволікайте – готуйтеся до навчального року заздалегідь, не відкладайте на потім важливі речі. Інтернет-магазин Панама приймає замовлення незалежно від пори року, а кур’єрська служба організовує доставку як Києвом, так і всіма регіонами України.