00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Світильники та нічники

Стать

Харчування

Вид розміщення

Особливості

Вид

Ціна, грн

Знайдено 96 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 96 товарів

На цій сторінці сайту panama.ua ми розповімо про те, як підібрати для дитини світильник і нічник. Це досить велика група товарів, що має різні особливості.

Дитячі світильники та нічники: основні види та їхні можливості

  • Стельові. Вмикаються в похмуру погоду та темний час доби. Правильно підібрана модель багато в чому визначає гостроту зору та зменшує навантаження на очі. Використовується самостійно, але в окремих випадках служить доповненням до інших варіантів. Наприклад, до настільної лампи. Найчастіше для посилення ефекту при виконанні творчих робіт, що вимагають особливої ​​точності.
  • Вбудовані точкові. Цей елемент дизайну сьогодні дуже популярний. Перевага його полягає в тому, що такі моделі можуть рівномірно розміщуватися по всій стелі або в її певній зоні. Значний ефект точкові світильники дають, якщо всі елементи мають велику потужність.
  • Бра. Це прилад для додаткового освітлення, який зазвичай використовується для підсвічування невеликої зони. Найчастіше його вішають над ліжком, щоб дитина могла самостійно почитати перед сном. Залежно від форми плафона світло може подаватися вгору або вниз чи одночасно в обидва боки. Деякі прилади мають 2 плафони однакової форми. Пропонуються також поворотні моделі, які дозволяють регулювати спрямованість. 
  • Настільна лампа. У цій групі представлені моделі різних форм та цінових категорій. Це може бути скромна офісна модель для школяра або оригінальний варіант у тематичному виконанні (гриб, фігурка тварини, будиночок).

Популярним різновидом дитячого світильника є нічник. Цей прилад забезпечує м'яке освітлення, яке створює приємну атмосферу в кімнаті у вечірній і нічний час. 

Пропонуємо короткий огляд окремих варіантів:

  • Нічник-прищіпка. Простий пристрій, яке працює від батарейок і кріпиться до різних поверхонь.Такий варіант скоріше призначений для малюків, ефект від нього невеликий і для орієнтації в просторій кімнаті він не підходить. Але буде корисним мамі при необхідності нічного годування або переодягання. Окремі виробники пропонують моделі з додатковим музичним супроводом. 
  • Приліжкові. Ставляться на тумбочку біля ліжка і підходять тільки для тих дітей, які вже розуміють як поводитися з електроприладами, оскільки такі пристрої завжди знаходяться у зоні досяжності.
  • Проєктори. Більшою мірою виконують декоративні функції та проєктують певний візерунок на стелю й стіни. У своїх відгуках батьки відзначають, що такі моделі допомагають дітям розслабитися перед сном, а також створюють приємну, комфортну обставу.

Нічники спільно з рядом певних заходів допомагають позбутися страху темряви. Цей страх починається приблизно в 1,5-2 роки в формі тривожності, а в 4-5 років може посилитися, але потім поступово слабшає. Але бувають і повторні рецидиви в 7 років. Найчастіше це пов'язано з віковими особливостями – інтенсивним розвитком фантазії, вразливістю, підвищеною емоційністю. Змінити сприйняття темряви допоможуть проєктор, гра в тіньовий театр, читання перед сном добрих історій, в яких немає монстрів і лиходіїв.

Купити дитячі світильники та нічники з доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Панама.