00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Спортивні ігри

Матеріал
Дерево(1)Метал(1)Пластик(6)Резина(2)
Властивості товару
Дерев'яні(2)
Тип товару
Баскетбол(2)Більбоке(4)Бокс(11)Боулінг(9)Гольф(1)Дартс(9)Диски-твістери(1)Ігровий набір(5)Ігрові набори(3)Ігрові центри(2)М'які іграшки(1)М'яч(5)М'ячі(46)Набір для гольфа(2)Надувна іграшка(2)Пінг-понг(13)Ракетки для бадмінтону(13)Розважальні ігри(6)Розвиваючі іграшки(1)Рукавички(1)Спіймай м'яч(3)Спортивні ігри(16)Столи(1)Теніс(5)Фігурки(1)Фрисбі(10)Футбол(5)
Ціна, грн
Знайдено 179 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 179 товарів

Дитячі спортивні ігри бувають різними. На цій сторінці сайту panama.ua ми проаналізуємо корисні моменти для розвитку, що пов'язані з взаємодією малюка з деякими ігровими предметами. Дитячі розваги можна розділити на дві основні групи – пасивні та активні. Варіанти з другої групи передбачають різний рівень рухливості. Приналежності й спеціальні набори призначені для застосування в різноманітних умовах. Вони можуть бути універсальними, використовуються тільки у приміщенні або на вулиці. Ціна формується на підставі різних факторів – використовуваних матеріалів, особливостей комплектації (окремий предмет або набір).

Спортивні ігри: знайомство з корисними можливостями 

Перш ніж купити той чи інший варіант, варто зрозуміти, яку саме користь може принести таке заняття. У своїх відгуках батьки зазначають, що саме цей аспект є для них найважливішим. Розглянемо конкретні приклади:

  • Спортивні ігри з м'ячем для малюків. Подібні заняття можна починати вже в півроку. Перш ніж перейти до активних дій, дитина буде спочатку довго вивчати предмет. У 1,5-2 роки сподобаються м'ячики, які можуть підстрибувати або наділені особливими звуковими або світловими ефектами. Взаємодія з м'ячем розвиває окомір, координацію, загальну фізичну активність. Кидання, катання, біг за цим предметом активізують різні групи м'язів, а також виробляють спритність, швидкість реакції.
  • Освоюємо боулінг. Дорослі люблять відвідувати такі клуби, а для малюків пропонуються набори з кеглів і м'ячика. Більшість комплектів універсальні та можуть використовуватися на будь-якому рівному покритті. Важлива особливість такого заняття полягає не тільки в фізичному розвитку, але й в певних психологічних аспектах. Вже у 2 роки малюк зможе засвоїти правила та без участі дорослих збиватиме всі кеглі. Це допоможе підвищити самооцінку та додасть впевненість у власних силах. У такому віці дитина більшою мірою сприймає та засвоює нову інформацію й правила візуально, а не на слух. Тому батькам не варто починати довгі пояснення – досить продемонструвати кидок. Повторюємо його стільки разів, поки дитина не проявить зацікавленість та захоче виконати його сама. Ця спортивна розвага підходить і для одного учасника, але для розвитку комунікабельності та вміння взаємодіяти з партнерами по грі вона повинна бути командною.
  • Стрибаємо через скакалку. Раніше в наших дворах діти активно використовували її для активних розваг. Навіть проводилися справжні дворові турніри. Сьогодні скакалка все рідше сприймається як розвага, а найчастіше використовується на тренуваннях в спортивних секціях різної спрямованості. Дарма батьки нехтують можливостями цього простого предмета. Дитина готова до освоєння цієї спортивної гри приблизно в 3 роки, адже в більш ранньому віці їй ще складно управляти своїм тілом. Серед безлічі корисних аспектів відзначимо профілактику плоскостопості та сколіозу, зміцнення м'язів рук, ніг, живота, розвиток почуття ритму, підвищення витривалості організму.

В інтернет-магазині Панама представлена ​​різноманітна колекція спортивних ігор. Швидке доставлення замовлення по Києву й Україні гарантоване.