00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Соски, ніблери

Тип товару
Ніблери(34)Пустушка(4)Сіточки для ніблерів(5)Соски для пляшечок(190)
Вік
0-3 місяці(70)1 місяць(1)1 рік(1)10 місяців(1)11 місяців(1)12-18 місяців(8)12-24 місяці(5)2 місяці(1)3 місяці(1)3-6 місяців(83)4 місяці(1)5 місяців(1)6 місяців(1)6-12 місяців(88)7 місяців(1)8 місяців(1)9 місяців(1)Від 0 до 6 місяців(4)Від 1 місяця(2)Від 10 місяців(1)Від 18 місяців(1)Від 3 місяців(5)Від 4 місяців(2)Від 6 місяців(5)Від 9 місяців(1)З 3 місяців(3)З 6 місяців(4)З народження(7)З народження(1)
Колір
Бірюзовий(1)Блакитний(5)Бузковий(1)Жовтий(1)Зелений(1)Помаранчевий(1)Прозорий(1)Рожевий(5)Салатовий(5)Синій(5)Червоний(3)
Потік
Для каші(25)Мультипотік(14)Повільний(50)Середній(42)Швидкий(32)
Матеріал
Силікон(2)
Латекс(32)Силікон(156)
Антиколікові(41)Силіконові(3)Широке горлечко(18)
Індонезія(3)Нідерланди(4)
Ціна, грн
Знайдено 239 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 239 товарів

Аналогами сучасних сосок в різні часи служили різні саморобні приналежності. Найпростіший приклад – в клапоть лляної тканини загортали хлібний м'якуш або умочували його в солодку воду. Перші варіанти, які максимально наближені до сучасних, почали виготовляти в США на початку 20 століття. На цій сторінці сайту panama.ua представлені дитячі соски та ніблери. Зупинимося детальніше на їхніх особливостях, а також проаналізуємо властивості матеріалів, що застосовуються для виготовлення.

Дитячі соски та ніблери: призначення, види, використання

Ніблер – це просте пристосування, які застосовується в період активного прорізування зубів і після введення прикорму. Його умовно можна назвати своєрідним тренажером, що полегшує перехід до більш твердої їжі. У своїх відгуках мами відзначають, що таке пристосування відвертає малюка від бажання тягнути до рота все підряд. Особливості ніблера:

  • сіточка та силіконова насадка входять в комплект, але їх можна також купити окремо;
  • насадка ніблера виготовляється з силікону, екологічного матеріалу, який не змінює свій колір навіть після тривалого застосування;
  • ручка повинна мати подовгасту форму, а її розмір збільшується в міру дорослішання дитини.

Дитячі соски випускаються у двох варіантах – насадки для пляшечки та пустушки.

При підборі насадки враховуємо вік малюка, а також ряд інших показників:

  • Матеріал. Значною мірою впливає на ціну виробу. Силікон відрізняється помірною жорсткістю, добре зберігає форму, не має запаху та не забарвлюється під впливом їжі, гіпоалергенний, рекомендується при змішаному вигодовуванні. Латексна (каучукова) модель значно м'якша, тому добре підходить ослабленим, не доношеним малюкам.
  • Форма. Овальні візуально нагадують краплю та призначені для пляшечок з вузькою шийкою. Класичні імітують материнські груди, а ортодонтичні мають анатомічну форму, яка сприяє правильному розвитку піднебіння та нижньої щелепи. Особливою популярністю користуються антиколікові варіанти, адже вони зменшують кількість повітря, яке малюк заковтує при годуванні.
  • Швидкість потоку. Цей показник залежить від кількості та розміру отворів.

Ще одна розповсюджена модель – це пустушка. Її смоктання не є необхідністю. Це скоріше розвага, яка допомагає заспокоїти малюка. Для їх виготовлення також використовуються силікон і латекс. Латекс має пори, тому швидше зношується, а поява мікротріщин сприяє накопиченню мікробів (з'являється неприємний запах). Силікон під час застосування не розм'якшується, не склеюється, але його легко прокусити. Щиток обов'язково повинен мати отвори, які полегшують доступ повітря та перешкоджають накопиченню слини. Спеціальний повітряний клапан робить пустушку м'якою та пружною. 

Основні форми:

  • скошена та приплескувата сприяє правильному розташуванню язика в роті, розвиває й зміцнює нижню щелепу;
  • анатомічна рівномірно розподіляє тиск у порожнині рота;
  • округла відрізняється ергономічністю.

Пустушки необхідно міняти не рідше, ніж раз у 1-2 місяці.

Замовити дитячі соски та ніблери з доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Панама.