00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Стерилізатори

Anastasia

Хорошо, что стерилизатор прозрачный и видно внутреннюю лампу, которая и должна делать всю магию, так как она не всегда включается с первого, а иногда и с третьего раза. И будь сама колба не прозрачной не понятно было бы простерилизовалось содержимое или нет. Это не то что ожидаешь за такие деньги, учитывая для каких целей это приобретается.
63c5c167bb81b367408214.pngПортативний УФ стерилізатор 4 в 1 Uvi - Bbluv

Лариса

Сегодня без стерилизации уже не представляем свою жизнь. Поэтому купили эту сумку сразу, как только вышла с роддома. Сумка очень удобная, стильная, вместительная. В ней есть отдельны отсек для бутылочек, которые не нуждаются пока в стерилизации. Стерилизую в ней все: бутылки, пустышки, зубные кольца, детские игрушки. Удобна для использования как дома, так и в дороге. Рекомендую всем у кого есть маленькие дети
63c5bbe4aa34a543099799.jpgСумка-стерилізатор пляшечок, блакитна - 59S Sterilizing Mommy Bag P14

Светлана

Считаю прибор полезным и необходимым. Кроме того, что стерилизует без дополнительных усилий - просто поместить бутылочки в прибор, он значительно экономит время и место. Стерилизатор компактный, легко вмещает я на полке. В сам прибор вместительный.
63c5ce00c6bca804681793.jpgСтерилізатор електричний цифровий 3в1 - Chicco

Ольга

Стерилизатор отличного качества. Он выполняет все функции, которые мне необходимы. В него входят все бутылочки, которые есть у моего ребенка, поэтому ставить несколько раз мне не приходится. Вещь удобная, советую!
63c5ce00c6bca804681793.jpgСтерилізатор електричний цифровий 3в1 - Chicco

Виктория

Це чудова річ для тих, у кого вдома є дітлахи. Я стерилізую в ньому пляшечки практично після кожного використання. Стерилізатор виконаний якісно, використання дуже просте. Місця він займає небагато, що добре в умовах маленької кухні. Покупкою задоволені!
63c5ce00c6bca804681793.jpgСтерилізатор електричний цифровий 3в1 - Chicco

Стерилізатори – досить велика група приладів, яка використовується в різних сферах, але на цій сторінці сайту panama.ua приставлені пристрої для антимікробної обробки пляшечок і сосок для годування, а також пустушок. Молочна суміш служить гарним живильним середовищем для розвитку мікроорганізмів, а власного імунітету поки недостатньо для того, щоб протистояти негативному зовнішньому впливу. Найчастіше це проявляється у вигляді гострого стоматиту, який супроводжує прорізування зубів.

Стерилізатори: пропоновані моделі і їхні особливості

Спеціальна обробка дозволяє знизити ризик інфікування. Дорослі, які дотримуються природного батьківства, можуть нехтувати такою можливістю, бо вважають, що навколишній світ не є стерильним. Тому малюку потрібно звикати до цього, а створювати для нього особливі умови непотрібно. Але є чимало випадків, коли застосування цього приладу є необхідним:

  • дитина знаходиться на штучному вигодовуванні та їсть не вдома;
  • мама зціджує молоко та зберігає його в холодильнику;
  • імунітет недоношених, ослаблених дітей не здатний впоратися з мікробами, які осідають на поверхні сосок і пляшечок;
  • новий посуд слід не тільки ретельно помити мильним розчином, а й провести антимікробну обробку хоча б перед першим використанням.

Стерилізатори промислового виготовлення успішно справляються з видаленням всіх форм мікроорганізмів, а також вірусів. Ці прилади в залежності від особливостей конструкції представлені в таких видах:

  • Електричні. Обробка виконується гарячою парою. Пристрій доповнюється герметичним контейнером для води та може працювати безпосередньо від електромережі або поміщається в мікрохвильовку. Така модель здатна обробити досить велику кількість предметів за 1 раз. Основні недоліки – не всі матеріали можна піддавати дії гарячої пари, а також відзначимо досить високу ціну окремих варіантів.
  • Універсальні. Поєднують дві функції – стерилізацію та підігрів. Прилад доповнений спеціальним нагрівачем, який підігріває дитяче харчування в пляшечках, виконаних з різних матеріалів. Температура суміші досягає 37 градусів, а потім цей показник підтримується на постійному рівні протягом декількох годин.
  • Ультразвукові. Такі прилади часто використовуються в дорожніх умовах (працюють від батарейок), а також для обробки матеріалів, які не стійкі до дії високих температур. Процес триває приблизно 5 хвилин, після чого апарат автоматично відключається.
  • Хімічна (холодна) обробка. Пристрій має контейнер, який заповнюється спеціальним розчином. Таблетки або порошок для його приготування можна купити окремо, також пропонується й готова рідина. Сучасні моделі доповнені таймером і спеціальним індикатором, який аналізує якість розчину. Час обробки становить 30 хвилин. У своїх відгуках педіатри відзначають, що використані розчини абсолютно безпечні для дитини, але можуть мати специфічний запах. Тому такі моделі не призначені для регулярного застосування, а більшою мірою підходять для дорожніх умов або при тимчасовій відсутності електрики.

В інтернет-магазині Панама можна замовити стерилізатор з доставленням по Києву та Україні.