00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Стерилізатори

Тип товару
Стерилізатори(10)
Властивості товару
Для мікрохвильової печі(2)Електричні(1)
Ціна, грн

Стерилізатори – досить велика група приладів, яка використовується в різних сферах, але на цій сторінці сайту panama.ua приставлені пристрої для антимікробної обробки пляшечок і сосок для годування, а також пустушок. Молочна суміш служить гарним живильним середовищем для розвитку мікроорганізмів, а власного імунітету поки недостатньо для того, щоб протистояти негативному зовнішньому впливу. Найчастіше це проявляється у вигляді гострого стоматиту, який супроводжує прорізування зубів.

Стерилізатори: пропоновані моделі і їхні особливості

Спеціальна обробка дозволяє знизити ризик інфікування. Дорослі, які дотримуються природного батьківства, можуть нехтувати такою можливістю, бо вважають, що навколишній світ не є стерильним. Тому малюку потрібно звикати до цього, а створювати для нього особливі умови непотрібно. Але є чимало випадків, коли застосування цього приладу є необхідним:

  • дитина знаходиться на штучному вигодовуванні та їсть не вдома;
  • мама зціджує молоко та зберігає його в холодильнику;
  • імунітет недоношених, ослаблених дітей не здатний впоратися з мікробами, які осідають на поверхні сосок і пляшечок;
  • новий посуд слід не тільки ретельно помити мильним розчином, а й провести антимікробну обробку хоча б перед першим використанням.

Стерилізатори промислового виготовлення успішно справляються з видаленням всіх форм мікроорганізмів, а також вірусів. Ці прилади в залежності від особливостей конструкції представлені в таких видах:

  • Електричні. Обробка виконується гарячою парою. Пристрій доповнюється герметичним контейнером для води та може працювати безпосередньо від електромережі або поміщається в мікрохвильовку. Така модель здатна обробити досить велику кількість предметів за 1 раз. Основні недоліки – не всі матеріали можна піддавати дії гарячої пари, а також відзначимо досить високу ціну окремих варіантів.
  • Універсальні. Поєднують дві функції – стерилізацію та підігрів. Прилад доповнений спеціальним нагрівачем, який підігріває дитяче харчування в пляшечках, виконаних з різних матеріалів. Температура суміші досягає 37 градусів, а потім цей показник підтримується на постійному рівні протягом декількох годин.
  • Ультразвукові. Такі прилади часто використовуються в дорожніх умовах (працюють від батарейок), а також для обробки матеріалів, які не стійкі до дії високих температур. Процес триває приблизно 5 хвилин, після чого апарат автоматично відключається.
  • Хімічна (холодна) обробка. Пристрій має контейнер, який заповнюється спеціальним розчином. Таблетки або порошок для його приготування можна купити окремо, також пропонується й готова рідина. Сучасні моделі доповнені таймером і спеціальним індикатором, який аналізує якість розчину. Час обробки становить 30 хвилин. У своїх відгуках педіатри відзначають, що використані розчини абсолютно безпечні для дитини, але можуть мати специфічний запах. Тому такі моделі не призначені для регулярного застосування, а більшою мірою підходять для дорожніх умов або при тимчасовій відсутності електрики.

В інтернет-магазині Панама можна замовити стерилізатор з доставленням по Києву та Україні.