00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Сидіння для унітазу

Тип товару
Накладки на унітаз(65)
Ціна, грн
Знайдено 65 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 65 товарів

Сидіння на унітаз були розроблені спеціально, щоб дитячі походи в туалет були безпечними та зручними. Їх застосування робить процес безпечним, адже запобігає травмам та іншим неприємностям у ванній кімнаті. З моменту появи першого пристосування пройшло чимало часу, і тепер можна купити найрізноманітніші вироби за зовнішнім видом та формою. Більшість них представлена в нашому інтернет-магазині Панама.

Дитяче сидіння на унітаз. Особливості застосування

Малюкам, які не досягли віку 4 років, накладки навряд чи допоможуть. А оптимальним психологи та педіатри вважають саме вік 5 років – в цей час більшість самостійно відмовляється від горщика та намагається у всьому копіювати дорослих, в тому числі й у питаннях гігієни. А ще — саме тепер хлопці і дівчата стають достатньо високим, аби безпечно розміститися верхи, впертися ногами в підлогу та посісти комфортне положення. Якщо ж бажання сісти на горщик відсутні, а зросту замало, доцільно купити також спеціальні сходи, що полегшують розміщення.

Накладка працює одразу в кількох напрямках:

  • робить природний процес зручним;
  • знищує страхи перед великим «горщиком»;
  • дозволяє зайняти анатомічну природну позу;
  • додає позитивних емоцій;
  • виховує впевненість у собі та дозволяє відчути себе дорослим.

Служить своєрідною прикрасою санітарної кімнати. Адже більшість аксесуарів мають яскравий вигляд та забарвлення. Ціна залежить від особливостей конструкції, тож, перед покупкою, варто дізнатися, якими вони бувають, та ознайомитися з відгуками тих клієнтів, які вже використовують безпечні сидіння.

Моделі та конструкції

Тверді, м’які, з ручками, з фіксаторами, цільні або з роздільниками для ніжок – розмаїття видів дійсно вражає. Тож до вибору варто ставитися дуже уважно – правильно підібрана накладка спонукає малюка користуватися унітазом. Якщо ж існуватиме щонайменший дискомфорт – вся кампанія буде провальною.

Спеціалізовані дитячі моделі не тільки мають яскравий вигляд та подобаються малюкам. Вони справді роблять процес гігієнічним та цілком безпечним. Існують такі основні види:

  • Традиційний. Повністю повторює кришку для дорослих, має лише менший діаметр кола. Буває м’яким або жорстким – вибір залежить від власних уподобань. Існують спеціальні комбіновані варіанти – вони складають з основного дорослого та відкидного дитячого сидіння.
  • Підставка. Це симбіоз сходів та власне накладки, що закріплена та часто має по боках поручні. Переваги полягає в тому, що не існує жодного тактильного контакту рук з унітазом, а також дозволяє упиратися в підставку ніжками, що створює повністю природний комфорт для тих, хто не досяг певного зросту.
  • Анатомічне. Така модель має універсальну форму, що повторює верхню частину горщика, і часто має виступи спереду та ззаду. Це надає підтримку і створює додаткову зручність. Деякі види мають спеціальні фіксатор проти ковзання, а також ручки для додаткової опори.

Існують фасони для дівчат та хлопців, а також моделі унісекс, що відрізняються кольорами та зображеннями на них. Замовити й купити дитячі сидіння на унітаз можна, скориставшись зручним фільтром на цій сторінці сайту Panama.ua, або зателефонувавши нашим менеджерам. Швидка обробка замовлення та доставка вже за кілька днів забезпечать комфорт вашому малюку в Києві та інших містах України.