00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Біговел

Тип товару

Вік

Ціна, грн

Знайдено 111 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 111 товарів

Балансуючий триколісний біговел, синій - Trybike

5 498 грн

-15%

4 673 грн

Біговіл — це конструкція, яка нагадує дитячий велосипед без педалей. Аби пересуватися на ньому, необхідно відштовхуватись ногами від землі. Основу конструкції складає рама з деревини, пластику, металу. До рами кріпляться два колеса. Завдяки такій конструкції діти швидко навчаються тримати рівновагу та краще пристосовуються до майбутнього катання.

Попри новизну товару на ринку, вигадали його в далекому 18 столітті. Експансія байків та мотоциклів мусила забути про цей винахід. Проте в 1997 році німецький дизайнер Рудольф Мертенс вирішив пригадати минуле та створити такий пристрій для свого сина. Перша модель зазнала успіху, відгуки про неї ширилися країною. Тому Мартенс за підтримки брата відкрив в Німеччині власне виробництво. Трохи згодом майже всі виробники дитячих іграшок та транспорту почали виготовляти аналогічні моделі. Завдяки цьому сьогодні ми маємо можливість вибрати модель, яка б відповідала вашим очікуванням якості та ціни.

Дитячий біговіл: для чого застосовують

Звичайно, перше, що приходить на думку – це розвага. І це дійсно так. Проте більшість батьків недооцінюють важливість такого транспортного засобу. Дехто бажає одразу купити більш серйозний транспорт, проте до 4 років дитина не завжди має сили та бажання крутити педалі. Тому біговіл – кращий варіант в ранньому віці:

 • він дозволяє розігнатися, балансувати, координувати рухи без необхідності крутити педалі;
 • розвиває м'язи ніг та нижнього преса;
 • вчать не боятися швидкості та бути уважним;
 • дозволяє швидше освоїти велосипед завдяки відчуттю швидкості та вмінню тримати рівновагу.

Правильно підібраний біговіл стане вірним помічником на прогулянці та джерелом веселощів та гарного настрою. Паби бути задоволеним придбанням, при його виборі враховуйте:

 • вік;
 • зріст;
 • вагу;
 • висоту сидіння та можливість її регулювати.

Для дітей віком від 2 років пристрій має важити приблизно 5 кг. Цього достатньо, аби витримати навантаження та розвивати необхідну швидкість.

Види транспорту: що обрати

В нашому інтернет-магазині Панама представлені найпоширеніші моделі, які використовують для різного віку та в різних умовах:

 • Каталка пристосовані для наймолодших, які не вміють тримати рівновагу. Виглядають здебільшого як іграшки, на які потрібно сидіти верхи. Дуже стійкі, легкі та одночасно компактні.
 • Двоколісні – класичні варіанти для малюків 2-5 років. Зовні схожий на байк, має два колеса, можуть мати ручні гальма, для більш безпечного пересування.
 • Трансформери – це пристосування два або навіть три-в-одному. До них можна додавати педалі, перетворюючи їх на байк, або знімати компоненти та робити з нього снігокат або самокат. Ціна таких моделей вища, а вага – більша.
 • Балансери мають сидіння та ручки, що можна регулювати. Їх головне призначення – підготовка до катання.

До кожного дитячого біговілу ми підготували детальні описи з урахуванням вимог, вказаних виробниками. Якщо у вас виникли питання, наші менеджери охоче нададуть вам необхідні відповіді. Після оформлення замовлення на цій сторінці сайту panama.ua ми організуємо швидку доставку всіма районами Києва та по Україні.