00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Шкатулка

Тип товару
Конструктори(2)Набори для хрещення(1)Пазли(1)Скринька(4)Скриньки(13)
Ціна, грн
Знайдено 24 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 24 товарів

Чи є в вашої доньки дитяча шкатулка? Повинна бути хоча б одна, аби задовольнити її природний потяг до всього прекрасного. Дивлячись на своїх батьків, малечі намагаються їх копіювати, і без таких чарівних яскравих пристосувань це зробити вкрай складно. Де зберігати свої прикраси, аксесуари, найцінніші дрібниці, гроші? Саме для цього ми зібрали велику колекцію найрізноманітніших ємностей для зберігання на цій сторінці сайту panama.ua. Великі, малі, яскраві, декоративні та універсальні – купити можна будь-яку, в залежності від призначення, статі та смаку вашої дитини.

Дитячі шкатулки: універсальний подарунок

Більшість дорослих вважають шкатулки іграшкою виключно для дівчат. Це не зовсім так. Адже спеціальними ящичками для зберігання будь-чого користуються і чоловіки, і жінки. Перші складають в них годинники, аксесуари, дрібниці, навіть інструменти. Другі складають ювелірні прикраси та біжутерію, особливі цінності. Тож цілком логічно, що такі скарбнички стануть у пригоді і хлопцям, і дівчатам, адже свої маленькі таємниці та особливі колекції є у кожного.

Покласти в яскравий ящичек з замочком можна будь-що:

 • заколки та гумки для волосся;
 • дрібну косметику;
 • прикраси;
 • маленькі фігурки, брелки;
 • гайки, болти та інші речі для ремонту
 • гроші.

Без упорядкування всі ці речі можуть просто загубитися. Тож дитяча шкатулка – корисний і цінний подарунок, який тримає в порядку речі та привчає до організованості. Саме для цього ми підготували кілька видів аксесуарів, які вже отримали чимало відгуків від наших клієнтів:

 • Універсальні кейси виготовлені переважно з пластику. Вони мають багато відсіків, однакового або різного розміру.
 • Шкатулки традиційної форми з кришкою, з принцесами або піратами, героями казок та коміксів.
 • Музичні аксесуари, які вважаються найбажанішим подарунком дівчат з моменту їх появи.

Правильний подарунок: особливості вибору

Щоб придбати ідеальний варіант для малечі, варто враховувати кілька критеріїв, а саме:

 • Матеріал. Класика – традиційні речі з деревини, розфарбовані яскравими фарбами або вкриті лаком. Для найменших підійдуть безпечні та легкі вироби з пластику. Найбажаніші музичні зазвичай виготовлені з деревини або пластику та доповнені металевим механізмом.
 • Об’єм. Залежить від призначення. Для грошей використовують скарбнички, для дрібничок або прикрас – невеликі за обсягом, для колекцій – великі скрині.

Кольори мають викликати задоволення та захоплення. Яскраві чи ніжні, розфарбовані або однотонні – в нашому мультирегіональному інтернет-магазині Панама є будь-які іграшки за цінами виробників. Кожний товар доповнений детальним описом та фото, тож можна вибирати разом з дитиною. А ми влаштуємо швидку доставку вашого замовлення як Києвом, так і усіма містами України.