00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Пірамідки

Тип товару

Тип

Вид

Стать

Колір

Ціна, грн

Знайдено 81 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 81 товарів

Пірамідка – це одна з перших розвивальних іграшок, з якою із задоволенням взаємодіють малюки. Основний принцип гри – нанизуємо на вертикальний стрижень вихідні елементи у послідовності від великих до менших. Подібна розвага була популярною ще у Стародавньому Єгипті, але перший, звичний для нас сьогодні варіант був виготовлений у 1960 році компанією Fisher-Price (США). Деякий час вважалося, що така іграшка призначена для дітей 2-3 років, але сьогодні психологи рекомендують починати знайомство з нею не пізніше, ніж у рік. 

Цілий ряд виробників підкреслюють можливість застосування таких моделей вже з народження. Але слід враховувати, що новонароджений спочатку бачить світ у чорно-білому кольорі, а також не може самостійно утримувати предмети. Поки у нього не сформовані необхідні навички, він буде із задоволенням спостерігати, як таку конструкцію збирають дорослі. Можливість застосування з народження – це більшою мірою бажання виробника підкреслити безпеку і якісне виконання пірамідки. 

У своїх відгуках батьки відзначають, що приблизно в рік діти вже легко справляються з чітко сформульованими завданнями – зніми, поклади, нанизуй. Потім вчимося розрізняти насадки за кольором і розміром. Необхідно діяти поетапно. Спочатку знімаємо елементи зі стрижня, потім нанизуємо їх у довільному порядку й тільки після цього переходимо до їх упорядкованого розміщення від більшого до меншого. У 1,5 роки збираємо конструкцію в традиційній послідовності, надалі ускладнюємо завдання та нанизуємо деталі у зворотному порядку.

Пірамідка: корисні аспекти та переваги різних варіантів

Відзначимо, що вікові рамки у цьому випадку досить умовні. Виходимо з індивідуальних можливостей дитини й прагнемо викликати інтерес до гри, а не діємо примусовими методами. Нанизування предметів на стрижень дозволяє батькам виявити ряд важливих аспектів:

  • визначаємо яка саме рука є провідною;
  • висока швидкість сполучення отвору та вертикального стрижня підтверджує, що у дитини правильно формується координація рухів і моторно-рухова активність;
  • розвиваємо колірне сприйняття й здатність порівнювати окремі елементи за розміром і колоритом;
  • правильне та швидке складання підтверджує, що дитина добре орієнтується у параметрах – зверху-знизу, більше-менше.

Класична модель має форму конуса й верхівку переважно у вигляді геометричної фігури. У батьків є можливість купити різні по конфігурації пірамідки, виконані з таких матеріалів:

  • Дерево. Екологічний варіант, що стійкий до зносу та зберігає яскравість колірного оформлення тривалий термін. Для виготовлення використовується високоякісна деревина бука, клена, берези, сосни. Основні недоліки – трохи вищі, у порівнянні з іншими пропозиціями, ціна та вага виробів.
  • Текстиль. Викликає приємні тактильні відчуття. Вихідні елементи не нанизуються на стрижень, а кріпляться один до одного за допомогою липкої стрічки. Текстиль швидко брудниться, дитина може прокусити тканину.
  • Пластик. Деталі дуже легкі, пофарбовані в яскраві кольори, легко очищаються.

Замовити пірамідку з швидким доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.