00 to 21.00

Панама - портал для родителей
⭐️Безкоштовна доставка для всіх замовлень від 1100 грн

Підігрівач

Знайдено 0 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 0 товарів

Упс нічого не знайдено...

Підігрівач для пляшечок значно спростив життя молодим батькам в питаннях штучного вигодовування малюка. На відміну від традиційної водяної лазні або мікрохвильовій печі, такий спосіб забезпечує оптимальну температуру дитячого харчування за короткий термін без перегріву. Рівномірна температура суміші або молока на рівні 36,8-36,9 градуса забезпечує краще засвоєння та максимальний комфорт для малюка. За відгуками батьків, які вже користуються таким пристроєм, життя стало легшим, вивільнився час та з’явилася впевненість в якісному годуванні улюбленої дитини. Якщо ви теж шукаєте помічника для себе або в подарунок – уважно придивіться до товарів на цій сторінці сайту panama.ua.

Підігрівач для пляшечок: принцип дії

Компактний, легкий в управлінні та з простою навігацією, цей прилад не тільки робить їжу приємною на смак і дотик, а й підтримує температуру на постійному рівні певний час – від 20 до 60 хвилин, в залежності від модифікації.

Принцип роботи для всіх типів пристроїв майже однаковий. Він схожий на водяну лазню, проте більш швидкий, сучасний і безпечний. Всередині пристрою є знімна чаша, в яку необхідно набрати воду, а потім туди ж поміщають пляшку з сумішшю. Щоб отримати їжу певної температури, необхідно закрити кришку, ввімкнути пристрій в залежності від типу, встановити термометр на потрібному рівні, натиснути кнопку та чекати на результат. Зазвичай весь процес триває 5 хвилин: в залежності від типу приладу, ви відчуєте звуковий сигнал, світлові ефекти, дані на спеціальному табло або комбінацію кількох сигналів.

Види приладдя на будь-який смак

Сучасний вибір підігрівачів відповідає будь-яким особистим вимогам та бюджету завдяки різноплановим моделям та цінам. Асортимент вражає і молодих, і досвідчених батьків розмаїттям дизайну, місткістю, типом живлення, способом та часом роботи, додатковими опціями.

  • Найбільш популярні – універсальні моделі, що підходять до будь-яких пляшечок незалежно від бренду вони сумісні з усіма типами та об’ємами тари.
  • За способом живлення розрізняють пристрої, що працюють від струму – стаціонарні, а також автономні на акумуляторах. Для перших необхідно розетка, другі можна брати з собою в подорож або на тривалу погулянку. Вони навіть працюють від автомобільного прикурювача.
  • Багатофункціональні цифрові підігрівачі – відносно новий вид обладнання. Вони оздоблені великою кількістю різноманітних опцій, параметрів, сервісів, таких як обчислення часу в залежності від об’єму та типу їжі, а також має спеціальний цифровий дисплей.

Звісно, вид та вартість підігрівача для пляшечок кожна родина визначає самостійно. В нашому інтернет-магазині Панама можна обрати будь-який. Ви можете купити дитячі товари не виходячи з дому з усіх регіонів України, а швидка доставка діє не тільки Києвом, а й усіма населеними пунктами.