00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Сортери

Тип товару
Автомобілі й техніка(1)Іграшки для ванної(1)Іграшки-каталки(3)Інтерактивні іграшки(1)Конструктори(1)Кубики(1)Лабіринти(1)Логічні ігри(1)Набори для пісочниці(1)Пазли(1)Пірамідки(3)Розвиваючі іграшки(9)Розвиваючі центри(2)Сортери(103)Толокари(1)Шнурівки(1)
Вид
Автобус(1)Автомобілі(2)Автомобіль (машинка)(1)Гра(1)Кити(1)Міський транспорт(1)Рамка-вкладка(1)Різне(1)Сортер(6)Цифри й букви(2)
Стать
Дівчаткам(113)Дітям(17)Хлопчикам(114)
Колір
Бірюзовий(1)Блакитний(2)Жовтий(3)Зелений(1)Помаранчевий(1)Різнобарв'я(1)Салатовий(1)Синій(1)Червоний(1)
Віковий діапазон
0-12 місяців(14)1-3 роки(79)3-5 років(65)5-6 років(4)6-7 років(2)
1 місяць(1)1 рік(45)1,5 роки(55)10 місяців(15)11 місяців(15)2 місяці(1)2 роки(76)3 місяці(3)3 роки(89)4 місяці(4)4 роки(67)5 місяців(4)5 років(61)6 місяців(9)6 років(3)7 місяців(9)7 років(2)8 місяців(9)9 місяців(10)Від 1 року(1)Від 12 місяців(9)Від 18 місяців(4)Від 2 років(1)Від 3 років(1)Від 3 років(6)З 12 місяців(4)З 6 місяців(2)З народження(1)
Музичні(1)
Китай(2)Україна(3)
Ціна, грн
Знайдено 128 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 128 товарів

Дитячі сортери – обов’язковий елемент іграшкової колекції майже в кожній родині. Вони з’явилися завдяки відкриттям відомої психологині Марії Монтессорі – авторки методики раннього розвитку завдяки покращенню дрібної моторики. Вперше світ побачив її винахід в 30 роках в Італії – дерев’яний куб з отворами для вкладання формочок випустила відома компанія Fisher Price. Відтоді бум на подібні іграшки зростав з кожним роком. Батьки та педагоги були єдині у своїх відгуках — такі розваги позитивно відбивалися на ранньому розвитку логічного мислення, уяви та пам’яті.

В нашому інтернет-магазині Панама сьогодні представлені численні модифікації пристрою для різного віку.

Дитячі сортери: беззаперечна користь

На теренах колишнього СРСР існував свій аналог дитячого сортеру. Він мав назву «рамки та вкладиші» та працював за тією ж схемою – в спеціальні отвори необхідно покласти фігуру відповідної форми. Кожний отвір може вмістити тільки одну фігуру. Методом підбору та проб і помилок малюк розуміється на принципах гри, паралельно вивчає розміри, текстури, фактурі і кольори. Як і метод Монтессорі в Європі, рамки Нікітіних активно використовувались в дошкільних закладах, а також в спеціалізованих закладах для роботи з проблемними малюками.

Заняття з сортером покращує логічне мислення, пам'ять, увагу. Адже підбираючи необхідну фігурку, дитина буде думати, запам'ятовувати, робити висновки, засновані на своїх діях. Крім того, у малюка буде поліпшуватися дрібна моторика, яка згодом впливатиме на мислення та мови.

Ціна залежить від багатьох аспектів – матеріалів, розміру, імені торгової марки, а також додаткових функцій та можливостей, наприклад, музичного або світлового супроводження.

Принципи вибору: користь в кожному віці

Чим більше дитина матиме подібних іграшок, тим активніше відбуватиметься її розвиток. В залежності від віку, підбирають різні по складності дидактичні матеріали.

На цій сторінці сайту panama.ua можна купити кілька категорій товарів, які відрізняються за такими параметрам:

  • Матеріал – деревна, гума або пластик відрізняються лише щільністю та вагою. Вони обов’язково проходять тести на гіпоалергенність та екологічність, не містять шкідливих компонентів, можуть використовуватись для немовлят. Нетоксичні фарби та відсутність дрібних елементів – обов’язкова умова сертифікації на Україні.
  • Ступінь складності залежить від віку, для кого призначена розвага. Попри це, кожний сортер розвиває увагу, мислення та логіку.
  • Форми – можуть бути плоскими або об’ємними, класичними прямокутниками, а також фігурними у вигляді тварин, будиночків, фантазійних об’єктів.

Кожна іграшка супроводжується детальним описом, включаючи інформацію про матеріали, розміри, країну-виробника та рекомендований вік. Ви можете зробити замовлення самостійно через кошик або зателефонувати нам з Києва та інших міст. Після цього протягом кількох днів на вас чекатиме швидка доставка за вказаною вами адресою.