00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Сортери

Тип товару

Вид

Стать

Колір

Вік

Ціна, грн

Знайдено 99 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 99 товарів

Дитячі сортери – обов’язковий елемент іграшкової колекції майже в кожній родині. Вони з’явилися завдяки відкриттям відомої психологині Марії Монтессорі – авторки методики раннього розвитку завдяки покращенню дрібної моторики. Вперше світ побачив її винахід в 30 роках в Італії – дерев’яний куб з отворами для вкладання формочок випустила відома компанія Fisher Price. Відтоді бум на подібні іграшки зростав з кожним роком. Батьки та педагоги були єдині у своїх відгуках — такі розваги позитивно відбивалися на ранньому розвитку логічного мислення, уяви та пам’яті.

В нашому інтернет-магазині Панама сьогодні представлені численні модифікації пристрою для різного віку.

Дитячі сортери: беззаперечна користь

На теренах колишнього СРСР існував свій аналог дитячого сортеру. Він мав назву «рамки та вкладиші» та працював за тією ж схемою – в спеціальні отвори необхідно покласти фігуру відповідної форми. Кожний отвір може вмістити тільки одну фігуру. Методом підбору та проб і помилок малюк розуміється на принципах гри, паралельно вивчає розміри, текстури, фактурі і кольори. Як і метод Монтессорі в Європі, рамки Нікітіних активно використовувались в дошкільних закладах, а також в спеціалізованих закладах для роботи з проблемними малюками.

Заняття з сортером покращує логічне мислення, пам'ять, увагу. Адже підбираючи необхідну фігурку, дитина буде думати, запам'ятовувати, робити висновки, засновані на своїх діях. Крім того, у малюка буде поліпшуватися дрібна моторика, яка згодом впливатиме на мислення та мови.

Ціна залежить від багатьох аспектів – матеріалів, розміру, імені торгової марки, а також додаткових функцій та можливостей, наприклад, музичного або світлового супроводження.

Принципи вибору: користь в кожному віці

Чим більше дитина матиме подібних іграшок, тим активніше відбуватиметься її розвиток. В залежності від віку, підбирають різні по складності дидактичні матеріали.

На цій сторінці сайту panama.ua можна купити кілька категорій товарів, які відрізняються за такими параметрам:

  • Матеріал – деревна, гума або пластик відрізняються лише щільністю та вагою. Вони обов’язково проходять тести на гіпоалергенність та екологічність, не містять шкідливих компонентів, можуть використовуватись для немовлят. Нетоксичні фарби та відсутність дрібних елементів – обов’язкова умова сертифікації на Україні.
  • Ступінь складності залежить від віку, для кого призначена розвага. Попри це, кожний сортер розвиває увагу, мислення та логіку.
  • Форми – можуть бути плоскими або об’ємними, класичними прямокутниками, а також фігурними у вигляді тварин, будиночків, фантазійних об’єктів.

Кожна іграшка супроводжується детальним описом, включаючи інформацію про матеріали, розміри, країну-виробника та рекомендований вік. Ви можете зробити замовлення самостійно через кошик або зателефонувати нам з Києва та інших міст. Після цього протягом кількох днів на вас чекатиме швидка доставка за вказаною вами адресою.