Сьогодні батькам пропонуються оригінальні пристрої, які дозволяють контролювати стан та положення малюка, що знаходиться поза полем зору дорослих. На цій сторінці сайту інтернет-магазину Panama представлені відеоняні та радіоняні, які можна замовити зі швидким доставленням по Києву та Україні. Обидва ці пристрої забезпечують різний ступінь контролю та відрізняються способом передачі інформації, типом живлення та можливостями. Перед тим, як купити той чи інший прилад, необхідно розібратися в його технічних характеристиках і вибрати оптимальну модель гаджета, яка відповідає вашим потребам.
Радіоняня - це пристрій із мікрофоном, який розміщується біля немовляти, та батьківського приймача. Вперше подібна модель була виготовлена в 1937 році американською компанією Zenith. Попри позитивні відгуки деяких батьків новинка спочатку не набула поширення. Пристрій мав більш громіздку конструкцію, ніж сучасні пропозиції, але принцип дії був таким самим. Передавач розташовувався біля дитячого ліжечка, а приймач знаходився біля дорослого. Основним недоліком цього пристрою стала його здатність крім звуків, що видає немовля, періодично приймати випадкові радіопередачі. Саме тому новинка не мала комерційного успіху, але того ж 1937 року була представлена на виставці, яка проходила в Нью-Йорку у Музею американського мистецтва Вітні.
Сучасна модель дозволяє добре, без завад чути дитину, а також за наявності зворотного зв'язку заспокоювати її по дорозі до дитячої кімнати. Використовуючи відеоняню, ви отримуєте можливість не тільки чути, а й бачити немовля. Але ціна таких пристроїв буде дещо вищою. Вибір конструкції залежить від потрібного рівня контролю. Звукові сигнали актуальні насамперед для сну, а коли малюк активний контролювати його лише за допомогою звуків набагато складніше. Відеозображення допоможе помітити та вчасно відреагувати на те, що дитина спить у незручній позі чи виплюнула дурник.
Попри те, що радіоняні мають різноманітний функціонал, у відеонянь можливостей все-таки більше. До переліку додаткових переваг входять нічне бачення, яке забезпечує інфрачервоне підсвічування, а також додаткові датчики (дихання, реакція на рух, контроль температури та вологості повітря).