00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Радіоняні та відеоняні

Анастасия

Магазин преспокійно відправив вже відкриту кимось радіоняню, яка до того ж не працює (ваші комплектувальники нормально там себе почувають?) І замість того, щоб вирішити проблему, магазин її перекидає на клієнта. Заплатив гроші і отримав зламаний товар? Не наші проблеми. І взагалі, доведи, що це не ти її зламав. Роби відправку на сервісний центр, чекай висновку і може тоді вернем гроші. Велике дякую за суперсервіс - саме те, чим мрію займатись, маючи на руках новонароджену дитину. І так, доставляв не кур'єр Панами, а Нової пошти (просто згрузили і пішли), а чек у замовленні взагалі від магазину pampik. Це востаннє роблю тут замовлення. І нікому не рекомендую зв'язуватись з магазином - клієнти для них пусте місце.
63c5cf35260bd183442074.jpgРадіоняня Babyphone Simply Care - Babymoov

Нина

Такой не совсем обычный для нас гаджет нам подарили друзья. Прибор полезный, активно им пользуюсь в дневное время, так как ночью пока в этом нет необходимости - ребёнок спит рядом. Во время дневного сна или отдыха, когда можно занятся своими делами или приготовить на кухне обед, включаю радионяню и выхожу из комнаты. В приборе есть регулировка громкости, что очень удобно, если работает телевизор, к примеру, и можно громкость увеличить, чтобы не пропустить какое-нибудь требование ребёнка. Радионяня достаточная проста в обращении, много места не занимает, спокойно можно разместить на столике или тумбочке, экономичная, работает на батарейках. Подарок оказался очень своевременным и удачным.
63c5d2f2799f3252823981.jpgРадіоняня Baby Monitor Audio Always With You - Chicco

Марина

Очень довольна. Мне угодить тяжело но эта няня выше всяких похвал.Она стоит своих денег! Спасибо за подарок!Очень нужный) Одни сплошные плюсы;)
63c5d039310e8691946675.jpgЦифрова радіоняня - Philips Avent

Ирина

Купила данную камеру на подарок, через 3 дня пользования аккумулятор перестал заряжаться:(
63c5d68747379868361143.jpgВідеоняня MBP481 - Motorola

Виктория

Радионяню мы купили еще до рождения малыша. Поскольку он спит отдельно в другой комнате, то такая вещь нам была необходима. Этой моделью мы очень довольны. Малыша я слышу хорошо. Нету никаких помехов, звук чистый. Качеством радионяни я довольна!
63c5d2f2799f3252823981.jpgРадіоняня Baby Monitor Audio Always With You - Chicco

Катерина

Отлично передает звук до мельчайших деталей, приятный дизайн.
63c5cf35260bd183442074.jpgРадіоняня Babyphone Simply Care - Babymoov

Александр

Очень довольны с женой. Во первых, получилось дешевле чем на розетке. Доставили быстро , во вторых получили маленький презент от магазина. Было приятно сотрудничать. Спасибо.
63c5d039310e8691946675.jpgЦифрова радіоняня - Philips Avent

Сьогодні батькам пропонуються оригінальні пристрої, які дозволяють контролювати стан та положення малюка, що знаходиться поза полем зору дорослих. На цій сторінці сайту інтернет-магазину Panama представлені відеоняні та радіоняні, які можна замовити зі швидким доставленням по Києву та Україні. Обидва ці пристрої забезпечують різний ступінь контролю та відрізняються способом передачі інформації, типом живлення та можливостями. Перед тим, як купити той чи інший прилад, необхідно розібратися в його технічних характеристиках і вибрати оптимальну модель гаджета, яка відповідає вашим потребам. 

Радіоняня - це пристрій із мікрофоном, який розміщується біля немовляти, та батьківського приймача. Вперше подібна модель була виготовлена в ​​1937 році американською компанією Zenith. Попри позитивні відгуки деяких батьків новинка спочатку не набула поширення. Пристрій мав більш громіздку конструкцію, ніж сучасні пропозиції, але принцип дії був таким самим. Передавач розташовувався біля дитячого ліжечка, а приймач знаходився біля дорослого. Основним недоліком цього пристрою стала його здатність крім звуків, що видає немовля, періодично приймати випадкові радіопередачі. Саме тому новинка не мала комерційного успіху, але того ж 1937 року була представлена ​​на виставці, яка проходила в Нью-Йорку у Музею американського мистецтва Вітні. 

Сучасна модель дозволяє добре, без завад чути дитину, а також за наявності зворотного зв'язку заспокоювати її по дорозі до дитячої кімнати. Використовуючи відеоняню, ви отримуєте можливість не тільки чути, а й бачити немовля. Але ціна таких пристроїв буде дещо вищою. Вибір конструкції залежить від потрібного рівня контролю. Звукові сигнали актуальні насамперед для сну, а коли малюк активний контролювати його лише за допомогою звуків набагато складніше. Відеозображення допоможе помітити та вчасно відреагувати на те, що дитина спить у незручній позі чи виплюнула дурник.

Радіоняня та відеоняня: вибираємо за характеристиками

  • Тип живлення. Ці пристрої працюють від батарейок, вбудованих акумуляторів або мережі. Найпрактичніший і найзручніший варіант - це акумулятори, бо вони не обмежують свободу переміщення та сигналізують про необхідність підзарядки. Моделі на батарейках – це бюджетний варіант без додаткових опцій. Пристрої з великим екраном часто працюють лише від мережі.
  • Радіус дії. Цей показник актуальний для всіх пропозицій і обов'язково вказується в інструкції, що додається. Для квартири достатньо 50-100 м, а для будинку необхідний сильніший сигнал, який поширюється на 200-300 м.
  • Можливості дитячого блоку. У радіоняні та відеоняні цей блок часто доповнюється різними додатковими функціями. Наприклад, нічник, зворотний зв'язок (дитина чує голос мами), відтворення мелодій, передача сигналу про зниження якості зв'язку.

Попри те, що радіоняні мають різноманітний функціонал, у відеонянь можливостей все-таки більше. До переліку додаткових переваг входять нічне бачення, яке забезпечує інфрачервоне підсвічування, а також додаткові датчики (дихання, реакція на рух, контроль температури та вологості повітря).