00 to 21.00

Панама - портал для родителей
⭐️Безкоштовна доставка для всіх замовлень від 1100 грн

Радіоняні та відеоняні

Тип товару
Відеоняні(9)Відеоняня(3)Комфортери(1)Радіоняні(4)
Вік
Без обмежень(1)З народження(1)
Колір
Білий(5)
Особливості
М'які(1)
Ціна, грн
Знайдено 17 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 17 товарів

Сьогодні батькам пропонуються оригінальні пристрої, які дозволяють контролювати стан та положення малюка, що знаходиться поза полем зору дорослих. На цій сторінці сайту інтернет-магазину Panama представлені відеоняні та радіоняні, які можна замовити зі швидким доставленням по Києву та Україні. Обидва ці пристрої забезпечують різний ступінь контролю та відрізняються способом передачі інформації, типом живлення та можливостями. Перед тим, як купити той чи інший прилад, необхідно розібратися в його технічних характеристиках і вибрати оптимальну модель гаджета, яка відповідає вашим потребам. 

Радіоняня - це пристрій із мікрофоном, який розміщується біля немовляти, та батьківського приймача. Вперше подібна модель була виготовлена в ​​1937 році американською компанією Zenith. Попри позитивні відгуки деяких батьків новинка спочатку не набула поширення. Пристрій мав більш громіздку конструкцію, ніж сучасні пропозиції, але принцип дії був таким самим. Передавач розташовувався біля дитячого ліжечка, а приймач знаходився біля дорослого. Основним недоліком цього пристрою стала його здатність крім звуків, що видає немовля, періодично приймати випадкові радіопередачі. Саме тому новинка не мала комерційного успіху, але того ж 1937 року була представлена ​​на виставці, яка проходила в Нью-Йорку у Музею американського мистецтва Вітні. 

Сучасна модель дозволяє добре, без завад чути дитину, а також за наявності зворотного зв'язку заспокоювати її по дорозі до дитячої кімнати. Використовуючи відеоняню, ви отримуєте можливість не тільки чути, а й бачити немовля. Але ціна таких пристроїв буде дещо вищою. Вибір конструкції залежить від потрібного рівня контролю. Звукові сигнали актуальні насамперед для сну, а коли малюк активний контролювати його лише за допомогою звуків набагато складніше. Відеозображення допоможе помітити та вчасно відреагувати на те, що дитина спить у незручній позі чи виплюнула дурник.

Радіоняня та відеоняня: вибираємо за характеристиками

  • Тип живлення. Ці пристрої працюють від батарейок, вбудованих акумуляторів або мережі. Найпрактичніший і найзручніший варіант - це акумулятори, бо вони не обмежують свободу переміщення та сигналізують про необхідність підзарядки. Моделі на батарейках – це бюджетний варіант без додаткових опцій. Пристрої з великим екраном часто працюють лише від мережі.
  • Радіус дії. Цей показник актуальний для всіх пропозицій і обов'язково вказується в інструкції, що додається. Для квартири достатньо 50-100 м, а для будинку необхідний сильніший сигнал, який поширюється на 200-300 м.
  • Можливості дитячого блоку. У радіоняні та відеоняні цей блок часто доповнюється різними додатковими функціями. Наприклад, нічник, зворотний зв'язок (дитина чує голос мами), відтворення мелодій, передача сигналу про зниження якості зв'язку.

Попри те, що радіоняні мають різноманітний функціонал, у відеонянь можливостей все-таки більше. До переліку додаткових переваг входять нічне бачення, яке забезпечує інфрачервоне підсвічування, а також додаткові датчики (дихання, реакція на рух, контроль температури та вологості повітря).