00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Розвивальні іграшки

Тип товару

Тип

Вид

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 876 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 876 товарів

Суть розвиваючих іграшок

Розвиваючі іграшки — це предмети, за допомогою яких діти навчаються під час гри з ними. При цьому, розвиток не обмежується певними навичками: це може бути, як читання, рахунок, мислення, або логіка, так і дрібна моторика, творчі здібності, розвиток музикального слуху, уваги та пам'яті. Головна особливість таких ігор в тому, що дитині подобається навчатись, тобто виконати завдання, для якого потрібно думати. А їх ефект визначається насамперед вільним від директивних вказівок характером гри.

При цьому, розвиваючі іграшки не обов’язково мають бути дорогими, та виконувати все замість дитини. Навпаки, чим більше зусиль та креативу потребуватиме гра, тим краще для немовляти. Тому, більшість предметів, які стимулюють інтерес малюка та відповідають потребам його віку можна віднести до цієї категорії. В інтернет-магазині Panama ви знайдете ігрові набори для дітей різного віку за доступною ціною.

Якщо дитина не справляється з завданнями

При виборі розвиваючих іграшок дорослими, існує дві проблеми. По-перше, важливо обирати предмети згідно з віком та потребами дитини, інакше вона швидко втратить інтерес до неї. По-друге, бажаючи виростити вундеркінда, батьки обирають ігри, що не відповідають завданням розвитку немовляти.

Річ у тім, що мозок розвивається поступово. Якщо малюк ще не може досягти тієї «великої мети», яку очікують дорослі, це означає, що для його мозку саме ця активність не є нагальною. Наприклад, на кубиках з буквами дитина не вчиться читати, а використовує їх для будівництва. У цьому випадку, дайте можливість їй насолодитись процесом, та подаруйте набір, який найбільше підійде для побудови надійних конструкцій.

Щоб уникнути цих помилок та підібрати предмети, які дійсно розвиватимуть малюка, слідуйте рекомендаціям виробників щодо віку, та читайте відгуки перед покупкою. Чим більше уваги ви приділите формуванню у дитини власного ігрового багажу та творчих здібностей, тим більше шансів, що при знайомстві зі складними розвиваючими іграшками, діти освоять їх значно швидше.

Доступні дитячі товари з доставкою у ваше місто

На сайті panama.ua ви можете купити ігри, які стимулюють розвиток малюка. Ми даруємо безкоштовну доставку Україною протягом 72 годин. Ви можете отримати пакунок одним із трьох способів: нашим кур’єром, який доставить замовлення до дверей, Новою Поштою, або ж у пункті видачі товарів. Останні є в Києві та інших містах.