00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Спортивний одяг

Тканина

Колір

Зріст

Розмір

Сезон

Ціна, грн

Знайдено 1317 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1317 товарів

Часи, коли дитячий спортивний одяг виглядав нудно та нецікаво, залишилися в минулому. На цій сторінці нашого інтернет-магазину Панама – безліч яскравих, красивих та практичних моделей для будь-яких потреб: від уроків фізичної культури до активних прогулянок на майданчику. І навіть вельми скромний бюджет не є перешкодою для того, аби купити якісні речі – більшість виробників намагаються підтримувати адекватні ціни на свої товари для заохочення батьків. Саме тому варто уважно придивитися до останньої колекції – може, саме вона надихне малюка на нові досягнення та виділить його серед інших під час активних ігор.

Види дитячого спортивного одягу: від футбольного майданчика до дискотеки

Спортивні моделі давно перетнули межу стадіону та стали частиною звичайного щоденного життя. І якщо більшість з них підходять до повсякденного життя, існують певні категорії вузькоспрямованого призначення. Коли мова заходить про спортивний одяг, маються на увазі всі можливі варіанти:

  • Форма для спеціальних тренувань, наприклад, футболу, східних бойових мистецтв, гімнастику або балету.
  • Костюми для зимових розваг та активного  відпочинку.
  • Універсальні демісезонні, зимові (з утепленням) або літні комплекти, які можуть використовуватись і на уроках, і в повсякденному житті.

Кожний вид має свої певні вимоги до якості, проте все мають бути зручними, пошитими з використанням безпечних гіпоалергенних матеріалів та добре виконувати свої функції, незважаючи на часте прання. Відгуки батьків – найцінніше джерело достовірної інформації щодо якості товарів. Саме вони чесно розповідають по стан речей після прання та в ході активної експлуатації. Уважно придивіться до яскравих фотографій та прочитайте опис – саме так ви зрозумієте, чи вартий цей костюм вашої уваги.

Одяг, який служитиме тривалий час

Аби зовнішній вигляд речей якомога довше був джерелом гарних емоцій, необхідно обирати якісні моделі від відомих виробників та в перевірених магазинах. В нашому мультирегіональному інтернет-магазині на вас чекають якісні товари для різних вікових груп, що пройшли численні тестування та відповідають вимогам міжнародного зразка.

Аби переконатися, що ви маєте на меті придбати якісні дитячі речі, обов’язково враховуйте такі параметри:

  • Тканина. Бажано, щоб вона була натуральною, з додаванням невеликого проценту синтетики для більш тривалого використання. Проте існують і варіанти, виконані з синтетичних матеріалів – флісу, еластану, неопрену. Вони мають різне призначення, більшість використовують лише при заняттях в певних секціях.
  • Фасон. Якщо мова йде про речі для повсякденного носіння, вибір базується лише на смаку вашому та доньки або сина. Якщо ви шукаєте дитячу форму для секції, необхідно враховувати вимоги тренера та чітко їх виконувати.
  • Розмір. Відповідність зросту – одна з ознак комфорту та зручності. Надто довгі рукава або закороткі штани скоріше є джерелом дискомфорту. Тож зніміть вірні заміри та порівняйте їх з даними, що представлені виробниками.
  • Колір. Він може обмежуватись лише вашими побажаннями. Дівчатам неодмінно сподобаються яскраві моделі, з зображенням улюблених ляльок або принцес. Хлопці із задоволенням вдягають фасони в стилі мілітарі та стриманих кольорів.

На цій сторінці сайту panama.ua ви можете обрати дитячий спортивний одяг просто з дому завдяки зручним фільтрам та детальним описам товарів. Ми організуємо швидку доставку як Києвом, так і всією Україною протягом кількох діб.