00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Картини за номерами

Тип товару
Гольф(1)Картини за номерами(419)Мозаїка(1)
Вид
Автомобілі(8)Балерини(2)Букети(31)Венеція(9)Вовки(2)Водоспад(2)Гори(9)Жирафи(2)Зима(3)Коні(2)Кораблі(4)Коти(25)Лаванда(7)Леви(1)Лондон(1)Маки(5)Маяк(1)Мозаїка-пазли(1)Море(8)Нью-Йорк(7)Панда(2)Париж(11)Півонії(13)Повітряні кулі(6)Птахи(3)Ромашки(2)Слони(5)Собаки(7)Сови(1)Соняхи(1)Тигри(3)Троянди(19)Тюльпани(7)Фламінго(2)
Вік
0-2 роки(4)10 років(11)11 років(7)12 років(7)5 років(4)6 років(5)7 років(5)8 років(12)9 років(12)Від 10 років(11)Від 14 років(3)Від 16 років(1)Від 4 років(7)Від 5 років(5)Від 6 років(341)Від 7 років(16)Від 8 років(6)Від 9 років(15)
Стать
Дівчаткам(383)Дітям(349)Жінкам(5)Хлопчикам(350)
Розмір, см
40х50(1)
Дерево(1)Текстиль(1)
Єдиноріг(1)
Ціна, грн
Знайдено 428 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 428 товарів

Будь-яка дитина може стати Рембрандтом

Картини за номерами були створені в 50-х роках минулого століття в США. Ідея спала на думку художнику Дену Роббінсу та Максу Кляйну, який виробляв фарби для малювання. Вони хотіли подарувати можливість кожній людині, незалежно від її творчих здібностей, написати справжній шедевр. Окрім великої місії, вони також намагались збільшити продажі своїх продуктів.

У набір для малювання картин за номерами входили два пензлі та близько 90 попередньо змішаних та пронумерованих фарб. Їх необхідно було наносити в межах пронумерованих контурів на полотні. Поступово в результаті зафарбовування можна було побачити гарний малюнок. Попри цікаву ідею, продукт не викликав зацікавленості. Щоб стимулювати продажі, компанія повісила гігантський білборд із чистою заготівлею та щодня зафарбовувала окремі сегменти малюнку.

Саме цей маркетинговий хід дав поштовх для активних продажів — через деякий час новинка стала неймовірно популярною в країні та поступово завоювала ринок Європи. За перші кілька років компанія продала понад 12 мільйонів наборів для творчості.  Найбільший попит мали класичні та морські пейзажі, зображення домашніх тварин, а також «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі.

Картини за номерами: в чому їх користь

  • Процес розфарбовування заспокоює дитину та відволікає від негативних думок. Під час малювання вона знаходить внутрішню гармонію, адже ризик помилитись зовсім мінімальний.
  • Великий вибір малюнків дозволяє вибрати той, що підкреслить вишуканий дизайн дитячої, або будь-якої іншої кімнати вдома. Виставляючи творчість дитини на огляд, залишаючи позитивні коментарі членів родини та гостей, ви підтримуєте юного художника та даруєте йому впевненість у собі.
  • Картини за номерами можуть стати новим хобі малюка: він навчиться якісно проводити час.
  • Творчість робить маленьких художників більш посидючими, у них розвивається фантазія, розширюються межі сприйняття світу та вдосконалюється почуття прекрасного.
  • Робота з пензлем розвиває дрібну моторику, а це, у свою чергу, впливає на розвиток мовлення та інші важливі процеси.

Ідеальний подарунок для малечі та дорослих

Щоб купити картини за номерами, зверніться в інтернет-магазин Panama, де ви знайдете великий асортимент, доступні ціни та отримаєте безкоштовну доставку. На сайті також є відгуки про товари, які допоможуть поставити правильні очікування від процесу малювання. Де б ви не жили, в Києві чи іншому місті України, ваш пакунок прийде не пізніше, ніж через 72 години після замовлення.