00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Дитяче харчування

Бренд

Тип товару

Властивості товару

Вік

Ціна, грн

Знайдено 249 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 249 товарів

Дитяче харчування – це група продуктів, що відповідає фізіологічним потребам організму дитини до 14 років. До цих товарів пред'являється кілька основних вимог – відсутність консервантів і концентратів, обов'язкове зазначення терміну придатності, включення в рецептуру тільки корисних, безпечних інгредієнтів. В асортимент входять замінники материнського молока, продукти для прикорму, дієтичне й лікувально-профілактичне харчування. Кожна категорія продуктів відрізняється складом і має обмеження за віком.

Дитяче харчування: пропозиції для малюків

  • Молочні суміші. Випускаються у вигляді порошку або готового розчину для вікових категорій з народження до 6 місяців, від пів року до року, від року й старше. Адаптовані суміші – це збалансовані за складом всіх компонентів і максимально наближені до грудного молока продукти. Більшість з них є основою раціону для малюків до року, але окремі варіанти призначені тільки для новонароджених. Прості неадаптовані суміші можна використовувати як основний продукт тільки нетривалий час.
  • Прикорм. У цю групу входить харчування на плодоовочевій основі та молочні або безмолочні каші. Прикорм вводиться приблизно в 4-7 місяців. Основна умова – травна система вже готова сприймати складну їжу. Найчастіше починається з додавання в раціон овочевого пюре з одного компонента (кабачок, броколі), а потім фруктового. 
  • Продукти на зерновій основі. Крім каш, в цю групу входять дитячі макарони й розчинне печиво.
  • М'ясо та риба. М'ясо вводиться приблизно в 8-9 місяців – спочатку індичка й кролятина, Додавати рибу слід після того, як малюк освоїв м'ясні страви. Починаємо з нежирних сортів (хек, минтай, тріска).

Сьогодні багато виробників пропонують для дітей різні продукти, які раніше входили тільки в дорослий раціон. Наприклад, кетчуп і майонез. Але вживати їх можна тільки після 3-х років.

Ціна молочних варіантів багато в чому залежить від виду молока – коров'яче або козяче. Алергія на коров'яче молоко найчастіше виникає через спадкову схильність, а також через проблеми шлунково-кишкового тракту. Білок з козячого молока легше засвоюється, адже в його складі немає казеїну. який ускладнює перетравлення (їжа застоюється, порушується моторика).

Сьогодні виробники пропонують великий асортимент молочних сумішей. У відгуках, розміщених на різних сайтах, батьки часто відзначають, що їм складно підібрати оптимальний варіант. Використання пальмової олії в дитячому харчуванні викликає безліч суперечок. Прихильники й противники цього інгредієнта висувають цілий ряд обґрунтованих аргументів, але в грудному молоці й в пальмовій олії пальмітинова кислота присутня в різних формах. До складу молочних сумішей входить альфа-пальмітинова кислота, яка може погіршити засвоєння кальцію й жирів. Важливим показником є ​​присутність в рецептурі казеїну та сироваткового протеїну. При підборі прикорму враховуємо вікові рекомендації, вміст корисних речовин, індивідуальні особливості.

В інтернет-магазині Panama можна купити дитяче харчування зі швидким доставленням по Києву та Україні.