00 to 21.00

Панама - портал для родителей

М'які іграшки

Тип

Тип товару

Вид

Висота іграшки

Персонажі

Вік

Ціна, грн

Знайдено 832 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 832 товарів

Історія плюшевих ведмедиків та інших звіряток

М’які іграшки з’явились в епоху Ренесансу. Спочатку турботливі мами шили їх для своїх дітей з тканини та набивали соломою. З ростом попиту на них їх почали шити на замовлення, а у XIX столітті почали відкриватись великі виробництва. Для їх виготовлення компанії обирають один з двох напрямків: спрощують виріб або максимально його деталізують. У першому випадку вироби мають свій особливий стиль, у другому — роблять їх максимально схожими на ту чи іншу тварину.

Перша сучасна м’яка іграшка з’явилася в Німеччині у 1903 році. Незадовго до того Маргарет Штайфф пошила декілька милих звіряток для племінників, щоб подарувати їх на Різдво. Вироби настільки сподобались сусідам, що на жінку обрушився шквал замовлень. Тоді її батько відкрив майстерню для Маргарет та її сестер, які шили звіряток на продаж. Згодом майстерня переросла у міжнародну компанію, що названа в честь цієї сім’ї.

Яку користь приносять м’які іграшки малюкам

Іграшкові тварини грають важливу роль в житті малюків. Діти простіше переносять почуття самотності та страху, стають більш впевненими та швидше адаптуються до дитячого садка. І саме такі плюшеві звірі стають для малюків справжніми вірними друзями, що допомагають долати перешкоди на їх життєвому шляху. Крім того, м’які іграшки допомагають дитині:

  • налагодити дружні стосунки з іншими;
  • взяти на себе певні дорослі ролі, наприклад, почати доглядати за улюбленцем;
  • пізнати емоції;
  • пізнавати себе та висловлювати свою думку голосом та через дії;
  • стати більш впевненою;
  • розвивати фантазію.

Безпечні товари для дітей

Перед тим, як купити м’яку іграшку, перевірте її на гіпоалергенність, нетоксичність, цілісність, відсутність грубих швів та можливість випрати, або пропилососити. На сайті panama.ua ви знайдете опис товару, відгуки та зможете проконсультуватись з менеджером, щоб поставити йому питання щодо якості. Крім того, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати продукцію для дітей за вигідними цінами та отримати безкоштовну доставку протягом трьох діб.

Ми пропонуємо отримати замовлення зручним для вас способом. Це може бути доставка кур’єром, або Новою Поштою. В Києві та інших містах України також можна самостійно забрати покупку в пункті видачі замовлень там, де вам зручно. Після отримання товару ми будемо раді прочитати ваш коментар під його описом.