00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Інтерактивні іграшки

Тип товару

Тип

Вид

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 205 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 205 товарів

Улюблені іграшки дітей

Інтерактивні іграшки — це предмети, які можуть будь-яким чином реагувати на дії дитини та самостійно її навчати. Вони розмовляють, ставлять малюку питання, розповідають про нові поняття, або навчають його корисним звичкам. Розрізняють декілька типів інтерактивних іграшок:

  • Музикальні — телефони, піаніно, плакати, планшети та інші;
  • Тварини, що рухаються та видають звуки;
  • Пупси та ляльки, які повторюють міміку дітей і звуки.

Існує думка, що інтерактивні іграшки негативно впливають на психіку дитини. При цьому, варто пам’ятати, що потрібно мати міру у всьому. Правильна комбінація ігор за участі різноманітних предметів допоможе у швидкому розвитку малюка. Наприклад, якщо немовля проявляє інтерес до книг, електронний плакат змотивує його запам’ятати алфавіт, а згодом навчитись читати.

Інтерактивна іграшка: як правильно обрати

Щоб цей предмет подарував якомога більше радості та користі вашій дитині, приділіть увагу тому, що саме ви збираєтесь купувати. Обрати найкращу гру, яка відповідає потребам немовляти вам допоможуть наступні фактори:

  • Інформація від виробника. Якщо підібрати занадто складну іграшку «не за віком», до неї швидко втрачається інтерес. Більш того, він малюк може її розламати, щоб вгамувати свою цікавість та подивитись, що всередині — це теж своєрідний навчальний процес. Зазвичай на пакуванні вказано, для кого призначений виріб, тому звернувши увагу на опис, ви зрозумієте, чи підходить вам цей товар.
  • Функціонал. Якісні функціональні іграшки повинні не просто розважати малюка, але і навчати його корисним навичкам. Наприклад, іграшки тварин, можуть стати невеликими тестом для дитини на готовність мати справжнього домашнього улюбленця, оскільки вони теж вимагають догляду.
  • Відгуки. Вони допоможуть поглянути на предмет очима того, хто вже його має. Так ви ближче ознайомитесь і з самою інтерактивною іграшкою, і з репутацією виробника ще до покупки. В інтернет-магазині Panama ви знайдете коментарі батьків щодо того, чи іншого товару.
  • Швидка доставка товарів додому

На сайті panama.ua ви знайдете великий вибір інтерактивних іграшок, які можна отримати прямо додому. Ми пропонуємо доступні ціни та безкоштовну доставку Україною. Також ви можете отримати замовлення в пункті видачі товарів у Києві, або іншому місті, або забрати ваш пакунок у відділенні Нової Пошти. Замовлення приходять протягом трьох діб.