00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Настільні ігри

Тип товару

Вид

Тип

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 1200 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1200 товарів

Настільні ігри: історія найпопулярніших з них

Перші настільні ігри в історії людства складались з кубиків та паличок, що були вирізані з дерева, кісток та каміння. Титул найдавнішого набору у світі належить давньоєгипетській грі «Сенет», якій вже понад 5000 років. Її правила, на жаль, до наших днів не дійшли.

У період між 2600 та 2400 роками до нашої ери в Месопотамії з'явилася царська гра «Ур», яка вважається довгожителем у світі настільних ігор. Її правила дуже схожі на сучасні нарди. Індійська гра «Чатуранга» стала прародичкою сучасних шахів. Китай же став батьківщиною гральних карт.

Настільна гра «Лото» з’явилась у XVI столітті в Італії. Трохи пізніше в Європі почали розвиватись набори, де гравці повинні були вивести фішки від стартової клітинки до фінішної раніше інших. Поступово з'явились додаткові умови, наприклад, переміститися на кілька кроків вперед або пропустити хід. Доля гравця повністю залежала від удачі та кількості очок, що випали на гральних кубиках.

Приємне дозвілля з друзями та сім’єю

Настільні ігри для дітей будуть корисні завжди та всюди:

  • Під час проведення спільного дозвілля з сім'єю і друзями.
  • На дитячих вечірках і святах.
  • Під час подорожей.

Час, проведений з друзями, або в сімейному колі дитина завжди цінуватиме більше. Таке дозвілля дасть можливість членам родині приділяти більше уваги один одному, тому рекомендуємо купити малюку набір з настільними іграми. Навіть найпростіші з них дадуть дитині важливі уявлення про навколишній світ, що сприяє розвитку мови, словникового запасу, уваги та пам’яті.

Діти старшого віку за їх допомогою вчаться вирішувати завдання і справлятися зі складнощами. Окремі набори допомагають поліпшити швидкість реакції, координацію та навіть фізичну витривалість. В команді малюки вчаться взаємодіяти один з одним, терпляче чекати та гідно програвати.

Цікавий подарунок не лише для дітей, а й для дорослих

Придбати цікаві настільні ігри можна в інтернет-магазині Panama за привабливою ціною. Ми також даруємо безкоштовну доставку Україною. Отримати замовлення можна кур’єром в Києві та інших містах, або у відділенні Нової Пошти. Також на нашому сайті ви можете інший зручний спосіб. Якщо ви хочете купити набір з новими правилами, але не впевнені, що зрозумієте їх, зверніть увагу на відгуки батьків під описом товару, або проконсультуйтесь з нашим менеджером.