00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Радіокеровані іграшки

Тип товару

Стать

Вид

Мультфільм

Персонажі

Ціна, грн

Знайдено 161 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 161 товарів

Машинка "360 Cross II" на р/к, 1:18, зелена - Exost Silverlit

1 499 грн

2 841 грн

Винахід, що був створений для воєнних цілей

Історія радіокерованих іграшок почалась зовсім не забави. Ідея, що предметами можна управляти за допомогою радіохвиль виникла майже відразу після відкриття першого радіоприймача. У 1898 році Нікола Тесла створив компактну радіокеровану модель судна. Через кілька років в 1903 році брати Райт створили модель аероплана. А ще через сім років Чарльз Кеттерінг для військової промисловості винаходить літальний апарат з годинниковим механізмом, який вибухав, щойно досягав мети.

У наступні роки вчені намагались вдосконалити радіокеровані моделі, котрі потім стали іграшками. Щойно в приймачах почали використовувати транзистори, машини отримали багатоканальне управління. У той час важко розвивалося авіамоделювання, адже повітряні судна не трималися у повітрі довше хвилини. Відтоді вчені зробили чимало технічних відкриттів, змінився зовнішній вигляд мініатюрних машин, тому інтернет-магазин Panama пропонує великий вибір саморушійних моделей.

 

Радіокеровані іграшки: у чому їх особливість

Розберемось, як працюють такі предмети. У пульті управління знаходиться передавач, який задає напрямок руху, швидкість пристрою та інші параметри. Блок перетворює рух джойстика або натискання кнопки в повідомлення, та надсилає його на пристрій за допомогою радіохвиль. Усередині пристрою знаходиться приймач – він приймає інструкції від передавача. Сервоприводи передають інструкції від приймача двигуну радіокерованої іграшки. Останній приймає команди та перетворює їх в конкретну дію: рух вперед, назад, або повороти.

Найпопулярніші товари в цій категорії – це транспорт. Деякі моделі розвивають швидкість 8-16 км/год, а деякі призначені для перегонів та мають швидкість до 64 км/год і вище. Останніми можна yпpaвляти на відстані до 10 км.

Існують і професійні та колекційні моделі. Вони є точними копіями автомобілів, літаків та водних суден. Для більш креативних дітей виробники пропонують не лише транспортні засоби, а й роботів, ляльок, тварин та трансформерів. Також є колекції в стилістиці популярних мультфільмів та коміксів – це чудовий подарунок для фанатів.

Діти заслуговують найкращого

У порівнянні з іншими товарами для дітей, функціонал радіокерованих іграшок значно більший, тому ціна трохи вища. Попри це, сайт panama.ua дарує безкоштовну доставку Україною, а перед замовленням ви можете дізнатись відгуки та проконсультуватись з менеджером. Ви отримаєте пакунок протягом трьох днів, але якщо живете в Києві, то протягом 24 годин.