00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Дитяча зброя

Тип товару

Стать

Вид

Серія

Мультфільм

Ціна, грн

Знайдено 208 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 208 товарів

Мама й бабуся, вибираючи подарунок для хлопчика, зазвичай віддають перевагу машинкам, паровозикам чи іншим транспортним засобам, а ось тато й дідусь частіше купують дитячу іграшкову зброю. У своїх відгуках батьки відзначають особливий хлоп'ячий інтерес до різних пістолетів, автоматів, мечів, шабель, арбалетів. Але є і певні сумніви. Наскільки корисні такі ігри зі зброєю та як вони впливають на вразливу дитячу психіку. Чимало тат і дідусів, згадуючи своє дитинство, розкажуть багато захопливих історій про те, які баталії вони влаштовували зі своїми друзями. Будь-яка палиця перетворювалась на шпагу, лицарський меч або гвинтівку. 

Дитяча іграшкова зброя: визначаємо корисні аспекти

Навіть, якщо хлопчик не має необхідного військового спорядження, він все одно буде рватися в бій, використовуючи підручні засоби, які можуть бути небезпечними. Деякі дорослі ставлять під сумнів корисність іграшкової зброї, але психологи виділяють ряд корисних моментів:

  • Психоемоційне розвантаження. Діти, також як і їхні батьки можуть відчувати гнів, роздратування й навіть агресію. Дорослі, щоб зняти психоемоційне навантаження, навіть відвідують спеціальні тренінги. А ті, хто постійно накопичує негатив найчастіше створюють конфліктні ситуації в спілкуванні з близькими та колегами. Хлопчик різного віку (переважно 3-12 років) позбавляється від накопичених емоцій за допомогою підвищеної активності. Це можуть бути військові розваги, і дорослим потрібно спокійно ставитися до того, що в них буде присутня певна агресія.
  • Швидкість реакції. Учаснику баталії потрібно швидко приймати рішення, відчувати себе впевнено в різних ситуаціях. Також розвивається логічне мислення, здатність виробляти власну тактику й стратегію (сховатися, перейти в наступ, розвідати позиції противника).
  • Перевтілення та артистизм. Використовуючи різні моделі, хлопці часто наслідують відомим персонажам з книг, коміксів, мультфільмів. Самостійно придумують як рухатися та що говорити.
  • Фізичний розвиток. Така розвага сприяє зміцненню різних груп м'язів, формує правильну координацію, підвищує витривалість.
  • Соціальна адаптація. Тут можливі два сюжети – кожен сам за себе або робота в команді. У другому випадку доведеться відстоювати власні рішення, вчитися правильно взаємодіяти з іншими учасниками гри, спілкуватися з ними, прислухатися до їхньої думки.

Завдання дорослих полягає в тому, щоб донести до малюків правила такої розваги. Це тактичне змагання, а не бійка, в якій фізична сила та кількість синців визначають результат.

Іграшкова зброя сьогодні представлена в кількох видах. Це може бути реалістична копія наявної моделі, фантазійний варіант або абстрактний, що часто має спрощену форму, яка віддалено нагадує, наприклад, пістолет або автомат. Основний матеріал для виготовлення – пластик, але також пропонується вироби з дерева або різних видів гуми. Ціна більшою мірою залежить від функціональних можливостей і наявності додаткових світлових і звукових ефектів.

Замовити дитячу іграшкову зброю із гарантованим доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.