00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Трансформери і роботи

Тип товару

Вид

Тип

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 300 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 300 товарів

Інтерактивні іграшки, які захоплюють своїми пригодами

Історія трансформерів і роботів починається у другій половині XX століття. Перші з’явились у 1984 році, після виходу однойменного фільму, другі ще раніше — після Другої Світової війни. Найбільшу популярність вони отримали в США та Японії. Спочатку компанія Takara випустила серію Microman, в якій персонажі могли перевтілюватися в транспорт і інші об'єкти. Згодом американський бренд Hasbro придбав права на новинку.

Перша колекція трансформерів та роботів складалась з 21 предмету. У стартову лінійку увійшли такі культові герої, як Оптимус Прайм, Бамблбі, Хаунд, Джаз, Мегатрон і Старскрим. Автор цих персонажів Боб Будянський також наділив їх рисами характеру, які запам’ятовуються. Замість простих іграшок діти могли купити персонажів, у яких навіть були короткі біографії, написані на коробці. Один з трансформерів у серії Pretender, що вийшла в 1989 році, виглядав, як людина, а не робот. За сюжетом це пояснювали особливим пристроєм, що дозволяє трансформерам ідеально маскуватися.

Трансформери і роботи для хлопчиків та дівчаток

Іноді дорослі помилково вважають, що такі вироби підходять лише хлопчикам. Але все залежить від характеру та схильностей дитини. Дівчатка також із задоволенням ними граються. Тому в інтернет-магазині Panama представлений широкий асортимент трансформерів та роботів для дітей будь-якої статі.

Роботизовані іграшки допомагають дитині розвиватися. Завдяки їм формується просторове, логічне та творче мислення. Малюк отримує базові знання про основні закони фізики та закономірності геометрії. Під час гри розвивається дрібна моторика і посидючість, адже щоб трансформувати робота та трансформера, потрібен час і ряд нескладних маніпуляцій. Обираючи моделі з деталями, що знімаються, батьки допомагають розвивати у дитини кмітливість, а колективна гра у колі друзів розвиває комунікативні навички.

Подаруйте корисні іграшки своїм дітям

На сайті panama.ua ви знайдете детальний опис кожного товару, що допоможе вам обрати найкращого трансформера та робота для дитини. Ми пропонуємо доступні ціни та регулярно проводимо акції. Якщо інформації недостатньо, зверніть увагу на відгуки, або проконсультуйтесь з нашим менеджером. Зробивши замовлення, товар прийде протягом одного дня у Києві та протягом 72 годин — в інші міста України. По всій країні діє безкоштовна доставка.