00 to 21.00

Панама - портал для родителей
⭐️Безкоштовна доставка для всіх замовлень від 1100 грн

Набори творчості

Бренд
1 Вересня(21)3Doodler(5)4M(85)А-строчка(3)Абрис Арт(229)Апли Крапли(4)Бомик(1)ВДВ(227)Видавничий дім Школа(2)Игрушки из дерева(1)Идейка(21)Издательство Глория(10)Издательство Звезда(1)Издательство Пегас(7)Кенгуру(11)Колибри Арт(32)Країна Іграшок(1)Кредо(2)Кристал Бук(2)Мой успех(7)Новый формат(1)Окто(4)Перо(6)Ранок(24)Ранок Креатив(3)Руди(6)Рюкзачок(2)Сова(9)Сюрприз(5)Талант(16)ТехноК(1)Торсинг(2)Умняшка(66)Хобби-Арт(4)Чудик(6)AMAV(9)Apli Kids(2)Aqua Doodle(3)Aqua Gelz(2)AquaDabra(1)Art Lover(3)Avenir(54)Bambi(8)Bambik(2)Battat(2)Ben&Holly's Little Kingdom(1)Brushme(4)Buromax(4)Butterfly(49)Canal Toys(17)Centrum(3)Colorino(2)Cool For School(2)Crayola(16)Cubika(4)Cutie Stix(4)Danko Toys(86)Depesche(10)Diy(1)Djeco(71)DoDo(8)Educa(1)Fridolin(18)Fun Game(1)Funny Mat(5)Hand Made by Olena Kravchenko(61)Handy Home(1)HIT(1)ICM(1)Janod(3)Josef Otten(2)Kangaru(2)Keycraft(15)Koh-i-Noor(2)Ks Kids(1)Laily Toys(1)Leader(1)LEGO(3)Let’s Craft(2)LightHouse(1)Limo Toy(3)Little Artist(7)Make it Real(66)Maxi(19)Maya Toys(4)Melissa&Doug(57)Mideer(3)Miniart(5)Na-Na(3)Nebulous Stars(3)PJ Masks(1)Play-Doh(18)Qunxing Toys(1)Rosa Talent(10)Santi(92)Scentos(11)Sequin Art(3)Ses Creative(17)Shantou Jinxing(7)Shopkins(2)Spiegelburg(2)Strateg(57)Tela Artis(20)Top Model(1)Totum(29)Trefl(1)Usborne(1)VGR(1)Viga Toys(3)Vivat(5)Vladi Toys(17)Wooky(1)XoKo(6)Yes(1)ZiBi(4)
Ціна, грн
Знайдено 1823 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1823 товарів

Набори для творчості – це важливий елемент в гармонійному розвитку дітей різного віку. Вони сприяють зміцненню кисті, розвивають фантазію, надають впевненість у власних силах, а також формують інтерес до образотворчого мистецтва.

Набори для творчості: знайомимося з популярними пропозиціями

  • Для малювання. За відгуками батьків, це один з найбільш популярних варіантів. Найменшим можна запропонувати пальчикові фарби на основі харчових барвників. У міру дорослішання комплекти стають різноманітними. У них входять альбоми або окремі аркуші паперу, акрилові, акварельні фарби чи гуаш. Також можна купити мольберт, який дозволить дитині відчути себе справжнім художником. У цю ж категорію віднесемо й картини за номерами. Такі набори для творчості являють собою полотно або картон, що розділені на пронумеровані сегменти. У комплект також входять пензля та акрилові фарби з відповідними номерами. Після зафарбовування всіх секторів отримуємо готову картину. Пропонована тематика, може бути різною, наприклад, натюрморт, пейзаж або портрет. Основне завдання полягає в тому, щоб зацікавити дитину образотворчим мистецтвом.
  • Ліплення. Зазвичай більш усвідомлені заняття починаються приблизно в 3 роки, але вже з 2-х років дитина може ліпити прості елементи – кульки, палички, кільця.
  • Паперові конструктори та оригамі. Доступний за ціною варіант, корисні можливості якого батьки часто недооцінюють. Такі набори для творчості доповнюються доступним керівництвом до дії. В результаті у дитини формується певна вправність, виробляється чіткість рухів. Виявляється, що з паперу можна зробити безліч різних предметів – вбрання для ляльки, машинку, літак, квіти.
  • Наклейки. З їх допомогою прикрашаємо різні поверхні, наприклад, обкладинку фотоальбому. Застосування ножиць і клею не потрібно. Зворотний бік є клейким, а самі наклейки розміщені в трафаретах, з яких їх не складно витягти.
  • Пісочні картини. У творчі набори входять картонна основа, кварцовий пісок, спеціальні інструменти (стека або ложечка). Щоб почати створювати картину, необхідно відклеїти один з елементів і насипати пісок потрібного кольору на цю ділянку. Ці комплекти знайомлять дітей з особливими властивостями сипучих матеріалів, розвивають дрібну моторику. Подібне заняття знімає напругу, позитивно впливає на гіперактивних дітей. Малювання піском двома руками виробляє правильну координацію, терпіння й уважність.
  • Варіанти на кнопках або липучках. Готові фігурки можна закріплювати й створювати різні сюжетні картинки. Це заняття є різновидом рольової гри. Дитина може змінювати положення персонажів і відтворювати різні сюжети, а також самостійно їх озвучувати.
  • Спеціальний грим. Виконаний на водній основі та використовується для створення оригінальних малюнків на обличчі або різних ділянках тіла. Ці комплекти часто використовуються для карнавальних і святкових образів. Для нанесення знадобляться плоскі пензлі різного розміру.

Замовити набори для творчості з обов'язковим доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.