00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Харчування і годування

Бренд

Вік

Тип товару

Особливості

Ціна, грн

Знайдено 4530 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 4530 товарів

Ці товари допомагають малюкам та їх мамам

Харчування та годування дітей – важливе питання, відповідь на яке дає собі кожна родина. У перші місяці життя молоко матері – перша їжа немовляти, яка повністю задовольняє його потреби. Якщо дитина не може отримати такий раціон, його можна замінити дитячими кашами. У будь-якому разі вам знадобляться аксесуари, які допоможуть оптимізувати обидва процеси. Їх можна купити на сайті panama.ua.

Під час введення прикорму у вашому побуті можуть з’явитись пароварка та блендер, слинявчики, дитячий посуд, велика кількість молочних сумішей, спеціальні каші та багато іншого. Обираючи той чи інший продукт важливо дотримуватись вимог педіатрів щодо харчування та годування, а також спостерігати за реакцією малюка на той чи інший інгредієнт. Попри це, мама має потурбуватись і про власний комфорт. Їй можуть знадобитись поглинальні серветки для грудей, молоковідсмоктувач та інші аксесуари.

Харчування та годування: чому сучасні товари краще справляються з цим завданням

Завдяки високій конкуренції виробники роблять усе можливо, щоб споживач вибрав саме їх – це стосується і брендів, які випускають товари для вигодовування малюків. Компанії зазвичай мають власний центр, або співпрацюють з інститутами матері та дитини у своїй країні, щоб бути в курсі усіх потреб своєї цільової аудиторії. Саме тому скляні пляшечки для зціджування молока відійшли у минуле, як і багато інших речей.

Зараз можна придбати сучасні моделі молоковідсмоктувачів, з якими зціджування стане швидшим та більш приємним процесом для мами. Існують спеціальні стерилізатори для дитячого посуду, які також покращують життя батькам. По-перше, спеціальна машина на 100% позбавляє бактерій. По-друге, це потребує мінімальних зусиль. Те ж саме стосується і предметів для харчування та годування, які створені для дитини. Більшість пляшок та сосок мають анатомічну форму, яка попереджає коліки.

Всі товари для дітей в одному місці

В нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для того, щоб розв’язати питання харчування та годування малюків. Попри те, що більшість цієї продукції орієнтована на немовлят та породіль, ви також можете придбати контейнери для зберігання їжі для старших дітей. На товари є відгуки, тому ви можете дізнатись їх особливості від тих, хто вже ними скористався. Отримати замовлення можна у будь-якому місті України, у тому числі, в Києві. Ми даруємо безкоштовну доставку протягом трьох днів.