00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Іграшки для малюків

Бренд

Тип товару

Тип

Вид

Вік

Колір

Ціна, грн

Знайдено 654 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 654 товарів

Розвиток дитини базується на правильному оточенні

Іграшки дуже важливі для розвитку малюків, адже допомагають їм пізнавати світ. Оскільки у немовлят ще погано розвинений зір, варто обирати для них предмети контрастних кольорів. Також в перші місяці свого життя дитина вчиться повертати голову в різні боки, фокусувати погляд на кілька секунд на нерухомому предметі та розпізнавати звуки. У цьому допоможе мобіль з підвішеними предметами та брязкальця.

Щойно динина підросте та почне повзати, її можуть зацікавити і інші іграшки для малюків. Наприклад, розвивальні коврики, або інші тактильні предмети. Важливо, щоб все, що оточує малюка, стимулювало його до дій, тому важливо уникати девайсів, які все роблять за нього.

Зверніть увагу на товари, які стимулюють розвиток мілкої моторики. Це можуть бути різні конструктори, пазли, сортери та інші. Розвиваючи пальчики, дитина стимулює мовлення. А за допомогою спеціальних карток її можна навчити рахувати, читати та вивчити назви предметів, що її оточують.

П’ять правил, як обрати іграшки для малюків

  • Надавайте перевагу предметам великого розміру без дрібних деталей, подряпин та неприємного запаху.
  • Обирайте натуральні матеріали, яскраві кольори, а також зверніть увагу на поверхню, яку можна мити.
  • Надавайте перевагу простим забавам. Чим більше функцій має той чи інший товар, тим менше дій дитина виконує під час гри, і тим швидше втрачає інтерес. Пам'ятайте, що кожна іграшка для малюка — це навантаження на психіку, нервову систему і органи чуття.
  • Мінімально необхідної кількості іграшок не існує. Однак, чим менше іграшок у дитини, тим довше вона з ними грає, в той час як їх надлишок значно знижує якість гри.
  • Діти постійно все перевіряють на міцність, тому в пріоритеті мають бути безпечні предмети, які не б'ються.

Прості покупки та бонуси для батьків

Купити іграшки для малюків можна в інтернет-магазині Panama, який пропонує велику кількість бонусів для батьків. Ви можете зробити замовлення в будь-яке місто України, та отримаєте пакунок протягом трьох днів. В Києві та інших мегаполісах у нас діє безкоштовна доставка до дверей. В інших населених пунктах ви можете обрати між доставкою Новою Поштою, чи в пункт видачі замовлень у вашому місті. Перед покупкою ви можете дізнатись відгуки на нашому сайті, або проконсультуватися з менеджером. Ми пропонуємо доступні ціни та постійно проводимо акції та розпродажі, щоб ви могли придбати для свого малюка найкращі товари.