00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Коляски

Тип товару

Тип коліс

Вага коляски

Тип шасі

Ширина шасі

Ціна, грн

Знайдено 249 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 249 товарів

Перші дитячі коляски з'явилися у Великобританії в 18 столітті. Герцог Девонширський звернувся до Вільяма Кента з проханням сконструювати для його 6 малюків транспортний засіб для прогулянок. У 1733 році були виготовлені моделі, які мало нагадували сучасні варіанти, але отримали схвальні відгуки батьків. Це маленькі візки з оригінальним декором, в які запрягали поні або віслюка. Дитина могла знаходитися лише в положенні сидячи. Заможні родини поспішили купити новинку, хоча її ціна була досить високою. Але більшість батьків не могли замовити таку модель, тому впродовж наступних 100 років вона так і не отримала широкого розповсюдження.

У 1840 році візок вже катали мами або няні, хоча сам процес був дуже не зручним. У другій половині 19 століття відбувається поступове удосконалення – з'явилася ручка, змінилася форма (люлька на колесах). В США в 1920 році почався випуск перших полегшених варіантів, які за своєю конструкцією досить близькі до сучасних.

Дитячі коляски: комфортний транспорт для прогулянок

Консультанти сайту panama.ua рекомендують при підборі моделі звернути увагу на такі загальні характеристики:

  • Особливості. У цю групу входять деякі опції – можливість складання, наявність додаткових аксесуарів (сумка для мами, захисна накидка від дощу та снігу). Поки дитина підросте батькам доведеться змінити 3 варіанти або відразу вибрати багатофункціональну модель.
  • Розміри. Цей показник визначається по ширині коліс. Варто попередньо вимірювати відстань між дверима ліфта, стінками коридору в під'їзді, а також ширину вхідних дверей. Зазвичай всі варіанти в складеному стані легко поміщаються в багажник автомобіля.
  • Рівень амортизації. Сьогодні в дитячих колясках переважно застосовуються пружини або пластикові шарніри. Також іноді зустрічаються ремінні амортизатори, але вони швидко зношуються.
  • Гальмо. Буває у формі трубки, яка блокує відразу два колеса або у вигляді педалі. Другий варіант блокує кожне колесо окремо. Багато виробників пропонують дитячі коляски з верхнім ручним гальмом. 
  • Конструкція ручки. Прогулянки найчастіше будуть тривалими й ергономічна форма істотно знизить навантаження на кисть. Серед додаткових функцій відзначимо можливість регулювання по висоті та зміни напрямку руху (обличчям до мами або спинкою).
  • Колеса. Пластикові вироби дуже легкі й мають невеликий діаметр. Зазвичай використовуються в прогулянкових виробах і підходять для асфальту. Вони забезпечують високу маневровість, але поступаються в прохідності. Надувні (гумові) колеса, добре долають бездоріжжя, сніг і ожеледь. Але схильні до проколів, потребують періодичного підкачування, додають до ваги виробу кілька кілограмів. Поліуретанові мають середню маневровість та нижчу амортизацію, ніж у надувних. Нові поліуретанові колеса погано їдуть по слизьких поверхнях. Серед переваг виділимо легкість та стійкість до пошкоджень. Вироби зі спіненої гуми – легкі, міцні, але в морозну погоду стають жорсткими й шумлять під час руху.

Замовити дитячу коляску із доставленням не тільки по Києву, але й в будь-який регіон України можна в інтернет-магазині Панама.