00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Ходунки

Тип товару
Коляски для ляльок(1)Розвиваючі іграшки(1)Ходунки(22)
Вік
1 місяць(1)1 рік(13)1,5 роки(13)10 місяців(11)11 місяців(11)2 місяці(1)2 роки(13)3 місяці(1)3 роки(10)4 місяці(1)5 місяців(1)6 місяців(7)7 місяців(7)8 місяців(7)9 місяців(11)Від 10 місяців(1)Від 9 місяців(1)З народження(3)
Стать
Дівчаткам(19)Дітям(1)Хлопчикам(19)
Колір
Блакитний(3)Різнокольоровий(1)Рожевий(1)
Матеріал
Пластик(2)
Китай(2)
Ціна, грн
Знайдено 23 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 23 товарів

Дитячі ходунки: основні моделі та їх особливості

Перші патенти на ходунки оформлені ще у 50-ті. Але моделі були занадто громіздкими, а їх конструкція недосконала. Тому новинка викликала досить стримані відгуки та не отримала широкого розповсюдження. У 1970 році винахідник з Каліфорнії Альфред Сміт запропонував поліпшену модель, яка стала основою для сучасних виробів. 

Сьогодні ходунки для дітей представлені в таких варіантах:

  • Класичні. Це пластикова рама на колесах, доповнена спеціальним сідлом. Малюк впевнено переміщується по кімнаті й з цікавістю досліджує все, що бачить навколо себе.
  • Віжки. Умовно належать до товарів цієї групи. Пояс, що кріпиться на грудях і плечах, застосовується переважно тоді, коли потрібно повністю контролювати переміщення малюка.
  • Трансформер. Комбінована модель, яка має колеса та спеціальні полози для заколисування.
  • Каталка. Такий варіант дитина штовхає поперед себе, спираючись на ручку.

Ціна залежить від особливостей конструкції, а також від наявності та функціональних можливостей ігрової панелі. Класичні дитячі ходунки й трансформери можна використовувати вже з пів року. Вони підходять для тих, хто ще не впевнено стоїть на ногах. Ручки каталки захищають від падіння, але не виключають його повністю. Тому вони підходять непосидам 9-12 місяців, які можуть стояти на ніжках без фіксованої опори. 

Весела, безпечна розвага

На різних сайтах висловлюються суперечливі думки про можливості класичних варіантів. Часто батьки пред'являють до них підвищені вимоги. Не слід сприймати дитячі ходунки, як тренажер для різних груп м'язів чи пристрій, здатний навчити ходити. Такі моделі призначені перш за все для розваги, адже вони надають непосидам необхідну, безпечну свободу переміщення. 

Малюк отримує задоволення від цієї прогулянки. Але батьки повинні ретельно підготуватися до такого розваги. Закриваємо розетки заглушками, прибираємо із зони досяжності небезпечні предмети. Не забудьте закрити дверцята шаф і заховати ключі, а також прибрати всі іграшки з підлоги. Час подібної розваги не повинен перевищувати 30-40 хвилин на день. Додаткова ігрова панель з різними звуковими та світловими ефектами значно урізноманітнює прогулянку. Багато виробників укомплектовують її різними іграшками, які корисні для розвитку правильного сприйняття кольорів, а також для формування логічного мислення, уважності.

Застосування будь-якої з наведених моделей можливо тільки, якщо малюк не має проблем з формуванням опорно-рухового апарату. Перебуваючи всередині конструкції, він повинен правильно ставити ніжки. Якщо малюк постійно ходить на носках або кривить ступні від подібної розваги доведеться відмовитися. Це свідчить про певні проблеми опорно-рухового апарату, тому консультація ортопеда в такому випадку просто необхідна.

Купити дитячі ходунки з гарантованим доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Panama. При правильному підборі моделі це нескладне пристосування здатне подарувати малюку безліч радісних, веселих хвилин.