00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Манежі

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 74 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 74 товарів

Манеж Play Up 17 Graphite - Baby Design

3 660 грн

Манеж Stefi Yellow Lemon - Lionelo

2 399 грн

Дитячі манежі допомагають облаштувати комфортне та безпечне місце для сну, відпочинку та ігор. Завдяки спеціальним бортам можна залишити дитину на деякий час, коли необхідно терміново вийти в інше приміщення. В залежності від типу конструкції, вони бувають монофункціональними та універсальними. На цій сторінці сайту panama.ua зібраний асортимент меблів для будь-якого випадку. Як їх обрати та на що звернути увагу в першу чергу, підкажуть наші описи та відгуки інших клієнтів.

Дитячі манежі: місце безпечного зростання

Вперше аналогічна конструкція з’явилася в США в середини 50 років 20 століття. Його вгадав американець Б. Скіннер для своєї дочки. Ідея виявилася вдалою, і з часом такими переносними огорожами почали користуватися батьки по всьому світу.

Сьогодні ідея залишилася незмінною, проте зовнішній вигляд та матеріали отримало чимало змін. Серед розмаїття товарів зустрічаються такі види манежів:

  • З функцією ліжка. В ньому не тільки граються, алей й сплять завдяки наявності спеціального матраца. Зазвичай це складні конструкції, вироблені з легкої металевої рами, пластикових деталей та сітки. Вони мають невелику вагу, легко складаються, просто переміщуються з місця на місце. Їх можна покласти в багажник авто та взяти з собою на відпочинок. Їх ціна вища, проте зручність це повністю виправдовує.
  • Ігровий дозволяє тривалий час залишатися дитині в безпечному огородженому місці. Вигляд схожий на ліжко, з підлогою, дверцятами, боковими стінками, або має вигляд огорожі, яка виставляється навколо місця для розваг. Стійка конструкція забезпечує комфорт та безпеку, надійно захищає від втечі. Форма буває кругла, прямокутна та навіть фантазійна, якщо він має вигляд надувної іграшки.
  • Паркани зазвичай пасують більш дорослим, а от ліжечка та ігрові добре підходять з народження.

Як обрати манежі: дешево та зручно

Ви можете купити меблі в Києві та інших містах України, не виходячи з дому. Для цього достатньо вибрати модель в нашому інтернет-магазині Панама. Ціна залежить від типу та бренду, а серед інших параметрів зверніть увагу на такі:

  • Габарити. Якщо кімната великого розміру, то ви не маєте жодних обмежень у виборі моделі. Якщо ж ні, зверніть увагу на невеликі за розміром екземпляри, що добре пасують до будь-якої кімнати. Краще підійдуть варіанти з функцією ліжка, бо дозволяють суттєво зекономити вільний простір.
  • Комплектація залежить від типу і може включати матрац, москітну сітку, колеса для пересування. Огорожі зазвичай не мають нижнього обмежувача, тож піклуватися про нього необхідно окремо.
  • Мобільність. Завдяки легкій вазі та колесам деякі моделі переміщуються по хаті, виносяться на двір. Це зручно, особливо під час подорожей або відпочинку на дачі.
  • Безпека. Жодна модель не повинна мати гострих кутів, важких металевих деталей або хитких елементів. Кріплення мають бути міцними та надійними.

Замовляйте дитячі манежі на цій сторінці нашого магазину, а ми попіклуємося про швидку доставку Києвом та іншими містами протягом кількох днів.