00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Слінги, рюкзаки

Тип товару
Ергорюкзаки(1)Рюкзак-кенгуру(4)Рюкзаки(1)Рюкзаки-кенгуру(19)Слінги-шарфи(1)Сумки-переноски(8)
Колір
Бежевий(2)Блакитний(1)Бордовий(2)Коричневий(1)Світло-сірий(1)Сірий(1)Чорний(5)
Ціна, грн
Знайдено 34 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 34 товарів

Слінги і рюкзаки – спеціальні пристосування, що служать для підтримки тактильного контакту мами й дитини та служать для легшого перенесення малечі різного віку. Доведено, що малюк швидше та краще розвивається, якщо має постійний контакт з батьками. Саме тому теорія роздільного сну та дозвілля тепер відходить на другий план. Сучасні товари для дітей виготовляються з урахуванням всіх наукових відкриттів. Тож вони абсолютно безпечні, ергономічні, та відповідають віковим особливостям маленького організму. На цій сторінці сайту panama.ua можна прочитати відгуки клієнтів про аксесуари та купити той, що відповідає вашим естетичним та практичним міркуванням.

Слінги і рюкзак: сучасна інтерпретація столітніх звичок

Традицій носити дитину біля свого тіла виникла багато століть тому, і існувала вона незалежно від географічного розташування певної території. Так, і в Європі, і в Азії, і в Африці, в і Америці дітей щільно прив’язували до себе для того, аби не втрачати контакт та звільнити руки для роботи. На території сучасної України для цього використовували спеціальні фартухи або замотували немовля у поділ сукні. В Африці примотували до себе малечу за допомогою довгих відрізів тканини (ця традиція і досі актуальна для певних країн. Японці вживали спеціальні хустини з довгими лямками.

Сучасні моделі рюкзаків та слінгів наслідують добру традицію, проте роблять це біль наукового обґрунтовано та ефективно. Тож, кожний виріб має не тільки ергономічне обґрунтування, а й призначений для дитини певного віку та ваги, щоб врахувати особливості анатомії та вірно розподілити навантаження на маму.

Як правильно обрати переноску

Вибір пристрою – питання індивідуальне. Багато чого залежить від потреб конкретної родини та особливостей малюка. Незалежно від цього, кожна деталь в якісних моделях продумана та максимально оптимізована для зручності, і для безпеки, щоб не існувало жодного ризику травмуватися ані батькам, ані дитині.

Ціна здебільшого залежить і від імені бренду, і від особливостей моделі. Звертайте увагу на:

  • Призначення та рекомендований вік. Така інформація зазвичай представлена в описі або на упаковці. Це пов”язане з особливостями зміни хребту в різні періоди протягом першого року життя. Так, до 4 місяців таз та ноги пристосовані для носіння, а хребет має округлену форму. Далі до 7 місяців формується зона попереку, а після 8 місяців формується та розправляється грудний відділ. Саме тому пристосування відрізняються ергономікою для різного віку.
  • Тип. Існують класичні слінги на кільцях, в яких новонароджений може навіть спати під час прогулянки. Є довгі полотняні моделі, як необхідно намотувати на тіло на кшталт африканських переносних пристроїв. В залежності від способу намотування малюк може лежати, сидіти на грудях матері, на боці або на спині. Ергономічні рюкзаки та кенгуру за виглядом більш сучасні, адже мають спеціальну зону для сидіння, а також застібки і кріплення.
  • Матеріал. Варто обирати товари лише з натуральних тканин на кшталт бавовни або льону, а також міцні тканини жакардового плетіння.

Батьків хвилює питання стосовно віку, коли можна починати використовувати перенесення. Деякі купують їх одразу після народження – тоді мова йде про застосування з горизонтальним розміщенням тіла. Якщо ви використовуєте їх після того, як малюк навчився сидіти, обирайте сумку кенгуру.

Замовляйте рюкзаки та слінги в нашому мультирегіональному інтернет-магазині Панама швидко і зручно за допомогою спеціальних фільтрів з будь-якого регіону України. Наші кур’єри працюють всіх регіонах та Києвом і організують швидку доставку за кілька днів.