00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Дошки та мольберти

Тип товару
Губка для дошки(7)Дошка для розкладу(10)Дошки для малювання(19)Магнітная дошка(8)Магнітні дошки(6)Мольберт(15)Мольберти(13)Навчальні іграшки(1)Пазли(2)Парти(1)
Вид
Двосторонній(9)Для малювання крейдою(4)Для малювання маркером(1)Крейдова(4)Магнітний(5)Маркерна(3)Настільний(1)Односторонній(1)Планшет(1)Тринога(3)Фрукти(1)
Колір
Блакитний(2)Зелений(1)Помаранчевий(3)Рожевий(2)Салатовий(1)Червоний(2)
Віковий діапазон
1-3 роки(1)3-5 років(5)3-6 років(2)5-6 років(1)6-7 років(1)
Вік
1 рік(2)1,5 роки(4)10 років(13)11 років(1)12 років(1)13 років(1)14 років(1)15 років(1)16 років(1)2 роки(5)3 роки(28)4 роки(28)5 років(28)6 років(26)7 років(23)8 років(13)9 років(13)Без обмежень(3)Від 3 років(1)Від 3 років(25)Від 5 років(4)Від 6 років(11)
З крейдою(1)З літерами(2)З магнітною ручкою(2)З магнітом(1)З маркером(1)З цифрами(1)Зі штампами(1)
Дерево(2)Магніт(1)Пластик(3)
44 Cats (44 кошеня)(1)
Єдиноріг(1)
Ціна, грн
Знайдено 78 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 78 товарів

Двосторонній мольберт "Літера та цифри" з підставкою, з аксес., 64х61х130 см, голуб., 3+ - Smoby
Двосторонній мольберт "Літера та цифри" з підставкою, з аксес., 64х61х130 см, голуб., 3+ - Smoby
4 049 грн
Двосторонній мольберт "Літери та цифри" з підставкою, з аксес., 64х61х130 см, блакит., 3+ - Smoby

Дошки і мольберти – надійні помічники в питаннях розвитку творчих здібностей дітей. Їх користь неодноразово підкреслювали у своїх наукових працях педіатри, психологи, педагоги. Завдяки таким пристосуванням вдається своєчасно та в повному обсязі сприяти розвитку дрібної моторики, уяви, емоційної сфери, адже малювання – кращий спосіб отримати задоволення та паралельно навчатися. Тож спеціальні пристосування для нанесення зображення крейдою, маркером або фарбами дозволяють забезпечити дитині якісне дозвілля та навчання одночасно.

Дошки і мольберти: всебічна користь

Товари на цій сторінці сайту panama.ua призначені для творчості в умовах правильного формування хребта та постаті дитини. Під час малювання сидячі за столом або на підлозі традиційною є поза з підігнутими під себе ногами, з нерівною спиною та нахиленою головою. Це погано відбивається на хребті, який ще не зміцнів. І навпаки, створюючи картини в вертикальній позі біля мольберта, дитина знаходиться в фізіологічно правильній позиції та зміцнює свій опорно-руховий апарат.

До того ж за відгуками педагогів, саме вертикальна позиція дозволяє максимально вірно і природно відтворити зображення та зберегти його природні пропорції. Тож ціна, яку батьки платять за дошку, цілком виправдана – це довгострокова інвестиція в навчання, розвиток та здоров’я.

Аби зробити ці процеси максимально комфортними і для батьків, і для дітей, компаніях розробляють велику кількість різноманітних пристосувань для розвитку творчого потенціалу та збереження стін і підлоги від слідів маркерів, олівців та фарб.

Поставити чи підвісити: величезний вибір для будь-яких можливостей

Інтернет-магазин Панама зібрав велику колекцію мольбертів для задоволення будь-яких потреб в творчості і для використання різних засобів – маркерів, фарб, крейди, олівців. Вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів, безпечні, мають надійну конструкцію та різноманітні способи фіксації на стінах, підлозі та письмовому столі:

  • Настільно-настінні конструкції встановлюються на столі, аби працювати сидячи, або кріпляться спеціальним фіксаторами до стіни.
  • Двосторонні, для малювання маркерами та використання магнітних елементів на кшталт букви, цифри, карток. З одного боку розташована спеціальна пластикова поверхня, на іншому – магнітна дошка.
  • Традиційні дошки для крейди, а також маркерні – в традиційному вигляді.
  • Звичайні моделі у формі триноги, які формують правильну поставу. До них прикріплюють аркуші паперу.

Який обрати та купити матеріал та форму, залежить від смаку батьків, віку дитини та сімейного бюджету. За можливості можна придбати такі моделі, що зростають разом з малюком: з часом магнітні аксесуари – букви, цифри, можна прибрати, залишивши тільки мольберт з поверхнею для письма.

Якщо ви не впевнені в своєму виборі чи вас цікавлять кілька моделей одночасно – уважно прочитайте описи, які ми підготували. Вони містять корисну інформацію щодо встановлення, кріплення, рекомендованого віку. Після оформлення замовлення ми організуємо швидку доставку протягом кількох діб Києвом та всією Україною.